12 Reacties
gisteren
Magnesium slikken of insmeren met olie helpt inderdaad. En ik doe mijn benen elke dag even cuppen onder de douche, dat zorgt voor een goede bloedsomloop. Even laten masseren helpt ook :)
gisteren
Magnesiumolie of -spray helpt inderdaad. Volgens een vriendin die sportmasseur is werkt dat ook beter dan supplementen, omdat je het dan echt op de plek zelf kan toepassen. Even sprayen/inmasseren voor het slapen gaan. Werkt voor mij heel goed, ik heb er nu 's nachts geen last meer van.
gisteren
Het enige wat bij mij helpt is nog eerder gaan slapen.
Het begint bij mij gedurende de avond, als ik zorg dat ik v贸贸r die tijd in bed lig, dan valt het wel mee.
Maar als ik een keer toch nog een uurtje film probeer af te kijken, dan lig ik vervolgens de hele nacht te spartelen en heb ik spijt
15 uur geleden
Hier ook! Echt heel irritant gevoel. Ik ben veel meer gaan drinken en smeer ze s avonds in met magnesiumlotion wat heel goed werkt.
14 uur geleden
Reactie op BabyN2026
Mag ik vragen welke lotion jij gebruikt? 馃槉
Tuurlijk! Ik heb deze gekocht bij holland and barret.















