10 Reacties

5 jaar geleden

Ik hoorde als de tandjes doorkomen, dat ze ook andere en meer ontlasting krijgen? Zou het dat kunnen zijn?

5 jaar geleden

Mijn dochtertje van 13 weken heeft dit ook. Ik dacht dat dit zou kunnen komen door de darmpjes die nu goed werken.. maar ik lees mee !

5 jaar geleden

Hier ook precies hetzelfde mijn zoon is nu 12 weken. Ik vermoed dat het door het warme weer komt.

5 jaar geleden

Hier ook precies het zelfde

5 jaar geleden

Tandjes zou kunnen maar is dat niet heel vroeg? Ik zie ook geen witte puntjes ze kwijlt niet en ze heeft ook geen koorts of problemen met slapen (las dat dat ook symptomen zijn) ik ben wel beetje gerustgesteld dat ik niet de enige ben haha 馃檲

5 jaar geleden

De mijne poept altijd een keer of 6 per dag 馃槀

5 jaar geleden

Hier normaal om de dag. Nu zeker 1 - 2x per dag. 馃檲

5 jaar geleden

Mijn zoontje is bijna 14 weken en poept ook ineens 2-3x per dag en is daarbij heel erg onrustig tijdens het drinken van de fles! Misschien toch de warmte?

5 jaar geleden

Reactie op Wendy92h

Mijn zoontje is bijna 14 weken en poept ook ineens 2-3x per dag en is daarb ...
Ja dat onrustige herken ik ook, meer pauzes en ze doet er langer over (hoofd steeds wegdraaien) heb wel een hydrofiele doek tussen haar en mijn arm maar denk dan nog steeds te warm?

5 jaar geleden

Heb ook eens gelezen dat extra water drinken ook goed is voor de poep 馃挬 Hier ook ineens op andere momenten en ipv 2x per week nu 3x. Vanuit het CB zeggen ze dat de frequentie (veel of weinig) niets is om je zorgen over te maken zolang de poep er goed uitziet en je baby er geen last van / door heeft