14 Reacties
5 jaar geleden
Wij hebben 3 buikslapers (gehad), de jongste nu ook dus. Eigenlijk al vanaf het begin, hij is nu 7,5 maand.
Voor je eigen gemoedsrust zou je inderdaad een aerosleep matras en/of topper kunnen aanschaffen.
Als ze eenmaal draaien hou je het (helaas) niet meer tegen haha😅 dus ik zou zeggen laat het los😊
5 jaar geleden
Hier zijn we rond de zes maanden maar het ledikant overgestapt en ging ons zoontje vrijwel meteen draaien naar zijn buik. Vond het prima tot ik hem eens met inslapen met zijn neus naar beneden zag. Nog geprobeerd zijn hoofdje te draaien maar daar werd hij steeds wakker van. Nog met kinderfysio over gehad toen, die zei ook 'loslaten, als het nodig is draait hij vanzelf zijn hoofd opzij'. Heb het losgelaten en (volgens mij) doet hij het ook niet meer nu. Slaapt wel echt alleen nog op zijn zij of buik, je houdt het denk ik niet meer tegen op die leeftijd.
5 jaar geleden
Hier ook een buikslaper, zodra hij naar zijn ledikant ging, daar had hij genoeg ruimte denk ik. Wel de airosleep gehaald. Gebruiken ze ook op het kdv. Ik vind veel dingen onzin maar de airosleep ben ik echt wel fan van. Zowel mijn man als ik kunnen er allebei prima door ademhalen als deze op het matras ligt.
5 jaar geleden
Hier ook sinds twee maanden een buikslaper. Eerst wilde hij zelf nog terug halverwege de nacht en moest ik gaan helpen maar inmiddels ligt hij steeds de hele nacht op zijn buik :)
Komt goed!
5 jaar geleden
Is het bij jullie niet gestart met in het begin continue huilen als ze zich omdraaiden? Hier wil hij ook steeds naar de buik draaien, maar eenmaal op de buik begint hij te spelen en uiteindelijk te huilen.. in de nacht leidt dat tot de fles want anders is hij niet meer stil te krijgen. Help...
5 jaar geleden
Mijn zoontje draaide vanaf 4.5maand midden in de nacht naar zijn buik, ondanks slaapzakje en lakentje. Ik heb hem paar nachten terug gedraaid, maar dan sliep hij niet meer. Ik ben hem toen op zijn buik laten liggen, ik kon dan alleen niet meer slapen want vond het heel eng. Ik keek regelmatig op de camera. Toen ik zag dat hij zijn hoofd omhoog deed en omdraaide was de angst weg. Nu denk ik, waar heb ik mij toen druk over gemaakt. Zal dus zeker niet terug draaien.
5 jaar geleden
Hier slaapt ‘ie ook al sinds 3 maanden op z’n buik. Zodra we hem in bed leggen draait hij zich gelijk op z’n buik dus duidelijk wat meneer wil ☺️
Gewoon laten gaan, ook baby’s hebben hele sterke ademreflex en zijn zeker nu sterk genoeg om nekje te draaien zodat ze genoeg zuurstof krijgen.














