9 Reacties

5 jaar geleden

Die grote knop aan allebei de kanten tegelijk indrukken

5 jaar geleden

Aan de achterkant van je bak heb je een knop (die gebruik je ook bij het zitgedeelte om in 3 standen te zetten) als het goed is moet je hem met die knop plat krijgen;)

5 jaar geleden

Zwarte knop met de J indrukken 😊

5 jaar geleden

Aan de achterkant van je bak heb je een knop (die gebruik je ook bij het zi ...
Dit was inderdaad de truc! Thnx!!

5 jaar geleden

Vraagje over dit model van Joolz. Zie ik goed dat je de zwarte hebt? Wat was jouw afweging? Twijfel namelijk tussen zwart en donkergrijs. Maar ben met zwart bang dat het misschien te warm wordt in de zomer of dat de stof aan de buitenkant gaat verkleuren door de zon. Iemand ervaringen mee?

5 jaar geleden

Reactie op Annekvdl

Vraagje over dit model van Joolz. Zie ik goed dat je de zwarte hebt? Wat wa ...
Hoi! Ik heb dit toevallig gevraagd aan de verkoopster. Zij vertelde me dat de kleur niet uitmaakt omdat in de stof een zon reflecterende afwerking zit. Dus in de wagen zelf word het niet warmer als je een zwarte of lichte stof heb.

5 jaar geleden

Reactie op Romana91

Hoi! Ik heb dit toevallig gevraagd aan de verkoopster. Zij vertelde me dat ...
Klopt inderdaad dit hoorde ik ook, en ik vond hem geheel zwart ook erg mooi! Daarnaast zitten er zoveel ventilatie roosters in dat je hem sowieso goed door kan laten luchten! Erg blij met deze wagen!

5 jaar geleden

Reactie op Romana91

Hoi! Ik heb dit toevallig gevraagd aan de verkoopster. Zij vertelde me dat ...
Ik heb dezelfde informatie gekregen. Heb vorige week beslist en de donker groene besteld.