11 Reacties

5 jaar geleden

Ik weet niet of Vianen in de buurt is, maar Rocyka fotografie is echt een aanrader.

5 jaar geleden

Reactie op Dani2021

Ik weet niet of Vianen in de buurt is, maar Rocyka fotografie is echt een a ...
Dat ligt er naast dus super ik ga gelijk even googlen 😁

5 jaar geleden

Ik heb mijn zwangerwchapshoot bij www.annas-stories.nl en zag ook prachtige voorbeelden voor newbornshoot. Is ook ergens bij Utrecht.

5 jaar geleden

https://instagram.com/sanneboelhouwerfotografie?igshid=d8d6xn84qrjt maar hele mooie foto’s! Wel omgeving Den Haag maar kan evt bij jou thuis komen !

5 jaar geleden

Echt een aanrader! Zij heeft onze bruiloft gefotografeerd: https://danielleveenhoffotografie.nl/

5 jaar geleden

Wij hebben Talitha Cornelisse als fotografe geboekt. Zij heeft ook onze trouwerij gedaan en we hadden een goede en fijne klik. Ze doet de shoot aan de hand van het ritme van de baby; slaapt de baby dan maakt ze foto’s van een slapende baby, wordt hij gevoed dan maakt ze daar foto’s van etc. Je krijgt er ook een klein boekje van en digitaal foto’s. Zeker een aanrader! https://talithacornelisse.nl

5 jaar geleden

Ik ben toevallig afgelopen vrijdag in IJsselstein getrouwd! Wij wonen in Den Haag maar mijn man komt uit IJsselstein. Onze fotograaf komt ook uit Den Haag maar vond het geen probleem om daarheen te rijden. Ze komt ook onze newborn shoot doen. Ze heet Madelon Vink en op haar website kan je vele foto's bekijken, waaronder een paar van onze bruiloft van afgelopen vrijdag

5 jaar geleden

Anne Montfoort fotografie! Check haar insta/Facebook. Zij is gespecialiseerd hier in😃

5 jaar geleden

Nancy de kroon op facebook zij is hier heel goed in

5 jaar geleden

Capribee family !!!