5 Reacties

5 jaar geleden

De worst zal boven de 70 graden zijn geweest, dat gaat heel snel in zo'n oven. Ik zou me geen zorgen maken!

5 jaar geleden

Ik heb gisteren op de app ‘zwangerhap’ ingevuld of ik pizza salami mag. Salami mag je niet eten, behalve als het verwarmt is. Maar ligt er ook aan welke worst het is. Ik zou die app ff downloaden en daar staat alles precies in wat je wel en niet mag eten☺️😋

5 jaar geleden

Ik zou me niet teveel zorgen maken. Oom al heb je per ongeluk wat verkeerd gegeten, de kans dat het uiteindelijk slecht voor je kleine is, is echt een kleine kans.

5 jaar geleden

Denk dat het wel goed zit hoor. De pizza wordt echt wel goed warm op die temp, ookal is het maar kort. Daarnaast, de kans dat die worst ook echt een bacterie bevatte en dat je lichaam die niet goed aankon waardoor het bij je kindje zou komen, is echt best klein!

5 jaar geleden

Bedankt allemaal!☺️ ik heb ook even het restaurant voor de zekerheid gebeld en die geeft aan dat het vlees al voorgebakken wordt voordat het in de steenoven gaat op de pizza, met andere woorden het vlees is wel gewoon gaar🙂 toch liever thuis eten denk ik maar, dan weet je het zeker haha