13 Reacties

5 jaar geleden

Ik zou morgen 6 weken ver zijn, dus nog niet mijn menstruatie tijd en net voor het eerst vers bloed op inlegkruisje gezien. Ik schrok me rot.. weet niet of het daarbij blijft of toch een mk is.. vind het enorm spannend en weet niet wat ik moet voelen.. als het niet goed is dan wordt dit de vierde mk op een rij馃様

5 jaar geleden

Oh nee ik snap dat je daar heel erg van schrikt! :( ik schrok vanmiddag ook heel erg! Is het nu opgehouden? Het kan ook gewoon een adertje zijn die gesprongen is... heb je VK gebeld? Ik neem aan dat je een vroege echo krijgt na 4 miskramen?

5 jaar geleden

Reactie op Okja

Oh nee ik snap dat je daar heel erg van schrikt! :( ik schrok vanmiddag ook ...
Ik heb nog niet gebeld, ik ga morgenochtend bellen. Ik heb 2mk en 1ma achter de rug en als deze ook niet ok is wordt het de vierde wat ik absoluut niet zou willen.. ik hoop dat het onschuldig is.

5 jaar geleden

Reactie op Leefajb

Ik heb nog niet gebeld, ik ga morgenochtend bellen. Ik heb 2mk en 1ma achte ...
Ik ga voor he duimen! Bij mij is het bloeden nu gestopt.. dinsdag eerste echo 馃檹 ik hoop dat het wegblijft

5 jaar geleden

Reactie op Leefajb

Ik zou morgen 6 weken ver zijn, dus nog niet mijn menstruatie tijd en net v ...
Hai! Heb je gebeld hoe is het nu??? Bij mij nog steeds geen verder bloedverlies, hopelijk is dat een goed teken

5 jaar geleden

Reactie op Okja

Hai! Heb je gebeld hoe is het nu??? Bij mij nog steeds geen verder bloedver ...
Ik ben gisteren langsgeweest. Volgens mijn berekening zou ik 6 weken zijn en vk zag alleen een eidooier en gaf aan dat ik rond 5+3 weken zit. Rond deze termijn is het dus normaal dat ze nog geen duidelijk vruchtje ziet. Volgens vk zag alles er goed uit mits ze mijn verhaal niet zou kennen. Alleen heb ik vaak een regelmatige cyclus en al 3mk gehad, waarvan ik denk dat deze ook niet verder zal groeien. Bloeden is gestopt gelukkig. Het bleef bij die ene keer op mijn inlegkruisje en een aantal keer afvegen dezelfde avond. De volgende dag alleen oud bloed afgeveeft wat overbleef. Volgende week donderdag ga ik terug. Of het is gaan groeien wat ik niet denk of wat we al vermoeden dat het weer een mk gaat worden.. het is slopend.

5 jaar geleden

Ook ik ineens bloed vandaag bij afvegen. Donker rood bruinig. Nu niks. Zou anders nu ook ongesteld moeten zijn dus hou daar maar aan vast. Anders wordt het mk 4 op rij 馃槖Donderdag echo.

5 jaar geleden

Reactie op IkkeL

Ook ik ineens bloed vandaag bij afvegen. Donker rood bruinig. Nu niks. Zou ...
Succes.. hopelijk loopt het goed af

5 jaar geleden

Reactie op Leefajb

Succes.. hopelijk loopt het goed af
Dankjewel. 馃尮

5 jaar geleden

Reactie op Leefajb

Succes.. hopelijk loopt het goed af
Voor jou ook trouwens succes. Zie dat je in een vergelijkbare situatie zit. Valt niet mee om positief te zijn na meerdere miskramen. Ik duim ook voor jou dat het goed gaat komen

5 jaar geleden

Reactie op IkkeL

Voor jou ook trouwens succes. Zie dat je in een vergelijkbare situatie zit. ...
Dankjewel! Heel lief van je. Het valt idd niet mee. Aan de ene kant valt het mee om te wachten tot volgende week als ik er niet aan denk of denk van het is er toch niet meer dus van het is wat het is, maar aan de andere kant plopt een hoopje en denk zou er misschien toch een wonder aan het groeien zijn... pdff gewoon vermoeiend dit gewoon soms ook een mindf.ck.

5 jaar geleden

Reactie op Leefajb

Ik ben gisteren langsgeweest. Volgens mijn berekening zou ik 6 weken zijn e ...
馃檹 snap dat dit je echt sloopt!! Ik hoop echt voor je dat het deze keer anders is

5 jaar geleden

Reactie op Okja

馃檹 snap dat dit je echt sloopt!! Ik hoop echt voor je dat het deze keer and ...
Dankjewel 馃尰