4 Reacties
4 jaar geleden
Wat ontzettend vervelend zeg! Je vraagt je dan toch af waarom ze plots zo anders gaat lopen.. Ik ben zelf totaal geen expert op dit gebied en ons dametje moet haar eerste losse stapjes nog gaan maken, maar je verhaal zo lezende vroeg ik mij af of er ipv met haar voetje ook iets in haar beentje iets niet lekker kan zitten? Logisch om naar het voetje te kijken als ze die anders plaatst, maar wat nou als dat komt doordat ze hoger op (in de enkel, kuit, knie, heup??) ergens last van heeft?
Ik heb zelf als tiener erg last van mijn ene heup gehad, na jaren bleek dat mijn andere heup juist niet lekker in de kom zat en m鈥檔 ruggenwervels op een bepaald punt niet lekker zaten. Wat daarbij als eerste is ontstaan heb ik nooit geweten, maar ben me daardoor wel altijd bewust gebleven dat pijn of een gekke houding op de ene plek wel eens door een probleempje op een andere plek in je lijf kan komen!
Ik hoop trouwens dat ik je zorgen hiermee niet vergroot! Want dat is zeker niet de bedoeling! Ik hoop dat je meisje snel weer gaat lopen zoals ze gewend was, maar mocht dat niet zo zijn, dan is dit misschien nog iets om over na te denken. Een kinderfysio of osteopaat kan hier vast duidelijkheid over geven!
Succes! 馃崁
4 jaar geleden
Reactie op Jils1990
Wat ontzettend vervelend zeg! Je vraagt je dan toch af waarom ze plots zo a ...
Hoi Jils,
Ja idd de ha heeft vooral alleen naar het voetje en enkeltje gekeken, maar mocht het probleem hoger zitten, kan het natuurlijk wel effect op de voet hebben.
Ik ga morgen ook de kinderfysiotherapeut even bellen. Kijken hoe of wat ik daarmee kan doen. Vandaag even aankijken maar als t zo doorgaat wil ik toch dat er verder wordt nagekeken.
Dank je wel voor het delen van jouw eigen verhaal! Het kan zeker en is de moeite waard om aan te geven bij de specialisten, zodat ze niet alleen kijken naar haar voetje.
4 jaar geleden
Ik denk in eerste instantie aan verstapt ofzo maar dat zou met een aantal dagen wel beter moeten gaan. Ze zal het zelf niet overbelasten en zoveel mogelijk ontzien. Ik zou het aankijken tot na het weekend tenzij het erger wordt. En anders idd ook naar haar verdere been laten kijken.
Hopelijk valt het mee en zie je komende dagen verbetering en trekt het weg.
4 jaar geleden
Reactie op Sellie21
Ik denk in eerste instantie aan verstapt ofzo maar dat zou met een aantal d ...
Thanks Sellie!
Ik dacht idd ook aan verstappen of verkeerd terecht komen na het afglijden van de bank. Maar gister toch even bij de hap geweest en die zeggen dat het miss een lichte ontsteking is in de heup doordat ze zoveel loopt al. Het is onschuldig en hoort na 3 tot 5 dagen vanzelf weg te trekken. Als het na t weekend niet over is, moet ik idd weer naar de ha.
Laten we hopen dat het snel wegtrekt, want vind het zo zielig voor haar. Ik merk dat ze wilt lopen en dat ze gefrustreerd raakt doordat ze niet kan lopen.
Dank je wel voor het meedenken!














