20 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op lakotta
Slaapt hij in de woonkamer of in eigen kamer (ledikantje)? Bij ons ging onz ...
Hij slaapt nu dus in zijn eigenkamer voor slaapjes want in de woonkamer werd het helemaal niks meer. Hij slaapt in de nacht trouwens altijd bij ons op de kamer. En ook met white noise.
4 jaar geleden
Baby's pakken zelf meestal genoeg slaap (door hazenslaapjes etc) wij hoorde van de kinderarts dat er ook kindjes zijn die genoeg hebben aan 9 uur slaap. Dit allemaal mits er niks aan de hand is met je kleine.
Misschien een geruststelling dat we niks verkeerd doen qua slaap en dat het normaal is, maar vast niet wat je wil horen..
4 jaar geleden
45 minuten is iig een hele slaapcyclus. Dus dat is goed!
Ik was ook bang dat onze dochter te weinig slaap zou hebben. Maar ze hebben minimaal zo'n 11 uur slaap nodig (voor baby van 1 maand. Weet niet het minimum voor 2 maand oud) Ze komt aan zo'n 14 uur. Ik heb het bijgehouden, zodat ik minder ongerust was.
Slaapcoach gaf aan dat het wel belangrijk is dat ze die cyclus halen. En dat doet jouw baby.
4 jaar geleden
Ik kan je het boek slaap aanraden. Daar staat veel nuttige informatie in om ook dit te verbeteren
4 jaar geleden
Reactie op Charlotje4
Ik kan je het boek slaap aanraden. Daar staat veel nuttige informatie in om ...
Dankjewel daar ga ik eens naar kijken. Is dat speciaal voor baby's
4 jaar geleden
Dat klinkt zo gek nog niet. Het zijn ook nog maar jonge baby's. Ik denk dat de verwachting van slapen soms ook best hoog gelegd wordt. Ook door de omgeving. Elk kindje doet het anders. Wij hebben juist onze tweede gekregen, zij slaapt s nachts al veel beter dan onze eerste deed. Die kwam elke twee uur! En heeft dat ook erg lang zo gedaan. Onze tweede slaap meestal 3a4uur en enkele keer laat ze er 6uur tussen zitten. Voelt al heerlijk.
3 jaar geleden
Reactie op Michele90
Dat klinkt zo gek nog niet. Het zijn ook nog maar jonge baby's. Ik denk dat ...
Ja de nachten klaag ik zeker niet over. Ik ben erg blij dat hij dat erg goed doet. Soms ook minder hoor.
Maar het is nu vooral overdag waar hij dus eerst wel 2 uurtjes sliep en nu niet langer dan 45 min.
3 jaar geleden
Mijn dochter van 4 weken heeft dit ook, al een tijdje. Rond de avonduren zal dit clusteren zijn. Ze wil vast worden gehouden en drinken... hoewel ze dan wel na 3 slokken in slaap valt. Maar dan wordt ze na neerleggen ook snel wakker. Dus ik hou haar nu een tijd vast en geef wat ze vraagt. Ik heb gelezen dat als ze in alle rust een paar uur (helaas) kunnen clusteren, ze daarna langer slapen. Mochten ze eindelijk toegeven. 😅
Voor overdag niet slapen heb ik nog geen antwoord, het lijken prikkels of warmte te zijn.. Onze meid is vorige week wel één hele dag wakker geweest, (heel frustrerend incl huilen) Over de nacht mag ik niet klagen. Alsof ze het dag en nacht ritme al kent 😄
Ps. Borstvoeding en kunstvoeding combineren geeft wel meer krampjes.
3 jaar geleden
Reactie op Luyt
Mijn dochter van 4 weken heeft dit ook, al een tijdje. Rond de avonduren za ...
Ja de avonden zijn eerlijk gezegd het ergst. Gisteren was hij weer van 20:00 tot 1:00 wakker, huilen en onrustig. Op bed leggen is dan echt geen optie. Hij wil dan veel drinken maar is ook zo boos dat hij zich steeds verslikt. En dat dan uren lang. Een hele lastige situatie.
Het lijken eerlijk gezegd geen krampjes te zijn want de laatste fles kunstvoeding geven we vaak pas als aller laatste, dan is de ellende vaak al uren bezig. Pff we zijn het even zoek.
3 jaar geleden
Nou ik heb de truc denk ik gevonden. De kinderwagen! 🥳🥳 Gisteren heeft hij daar heerlijk in geslapen overdag en vandaag doet hij het alweer goed.














