13 Reacties
3 jaar geleden
Doet onze dochter ook! Is volgens mij het ontdekken van d'r handjes. Soms wat verwarrend, want is hier ook soms een hongersignaal 😂
3 jaar geleden
Mijn zoontje ook nu 2 weekjes ongv en hij is 9 weken denk indd ook het ontdekken van zijn handjes ook lijkt het of hij de hele tijd iets wil grijpen!😂
3 jaar geleden
Volgens mij heeft dat met het 2e sprongetje te maken. Dan gaan ze hun handjes ontdekken
3 jaar geleden
Mijn dochter sabbelt/likt alles wat ze in de buurt heeft. Als ik haar ingebakerd van de woonkamer naar de slaapkamer breng, dan likt ze mn arm of sabbelt aan m'n shirt maar ook haar knuffels, spuugdoekjes en ook haar handen moeten het 'ontgelden'. 9 weken oud, is denk op ontdekkingstocht!
3 jaar geleden
Hier hetzelfde, maar heeft continu alles in haar mond wat dichtbij komt.
Zoals: de draagzak, mijn schouder, haar spuugdoekje, knuffeldoekje en vooral haar handjes.
Ik denk dat dit een ontdekkinsfase is.
Ze ontdekken immers alles met hun mond🙃.
Mijn dochtertje is nu 10 weken en doet dit al eventjes :)
3 jaar geleden
Kan inderdaad een stukje ontdekken zijn maar hier (10 weken) is het vooral om zichzelf te ‘ troosten’ en bijv in slaap te vallen. Meer een ‘ ik ben moe ‘ teken hier dan een honger teken ! Nou moet ik zeggen dat mijn dametje geen speentje wil dus ik denk ook dat het een beginnende duim fase is :)
3 jaar geleden
Mijn zoon is 7 weken en dat dat nu ook al een week ofzo. Als hij heel wild op zijn hand zuigt is het honger. Als hij het rustiger doet en een wat starende blik heeft in zijn ogen dan is hij vermoeid. Meestal weet ik het ook door op de tijd te letten: Is het langer geleden dan 1 uur en 3 kwartier dat hij voeding heeft gehad dan zou het weleens honger kunnen zijn.














