11 Reacties
4 jaar geleden
Wij hadden gewoon die van medela. Beviel prima, in actie gekocht. Ook niet verder gezocht. Gebruikte trouwens meer de kolf flesjes ook in de vriezer, vond ik minder gesmeer. Neemt alleen wel meer ruimte in. Had daar gewoon een voorraad van. 2de hands erbij gekocht en aantal geleend.
4 jaar geleden
https://www.moedermelknetwerk-borstkolfwinkel.nl/goedkoopste-moedermelkzakjes.html
Ik vond uiteindelijk deze het fijnste. Iets steviger en goedkoper dat Medela.
De ijsblokjes had ik ook bedacht maar uiteindelijk gaat je kindje meer drinken en moet je steeds een aantal van die blokjes eruit halen terwijl een zakje dan al gelijk de juiste hoeveelheid is.
De eerste periode deed ik ook wat in herbruikbare flesjes. Dan kon ik steeds de hoeveelheid aanpassen aan wat de kleine dronk. Toen hij richting de 80 cc ging ben ik de zakjes gaan vullen met 100 cc voor als ik ging werken. En uiteindelijk toen hij een jaar was naar de 120 cc
4 jaar geleden
https://www.baby-dump.be/product/voeding/432/alecto/23840/alecto-moedermelk-bewaarzakjes-220ml-100stks-bf100/178201/
Deze gekocht. Geen idee of ze goed zijn.
4 jaar geleden
ik ga ze ook maar bestellen inderdaad niet zo prijzig














