26 Reacties

2 jaar geleden
Ja wel maar heel weinig diksap erin enkele druppels maar dan drinkt hij veel beter dan alleen water of thee

2 jaar geleden
Reactie op Jaroki
Ja hoor. Hij vindt het geweldig omdat net als zijn grote broer en zus met e ...
Maar aan mij heb je niet zoveel want wij doen wel meer dingen die heel slecht zouden zijn. maar gelukkig leven al onze 3 kinderen nog, geen overgewicht en (nog) geen andere rare dingen

2 jaar geleden
Reactie op Ourbabyjourney❤️
Nope, alleen water met n druppeltje citroen ofso erin
Dit is heel slecht voor de tandjes, het zuur van de citroen. Volwassenen zouden dit ook beter met een rietje moeten drinken 🙃
Geen diksap of limo hier trouwens. Ik geef thee of warm water.

2 jaar geleden
Roosvicee op aanraden van de kinderarts. Zitten vezels in die hem helpen met ontlasting. Daar heeft hij zo last van. Alleen zijn medicatie met een beetje roosvicee 30 cc per dag... Verder krijgt hij bv.

2 jaar geleden
Reactie op Penc
Nee zit echt super veel suikers in. Dus ik geef 0%suiker limonade. Heel lic ...
Maar daar zitten weer zoetstoffen in....
Wij geven geen roosvicee aan onze baby. Onze oudste heeft tot hij anderhalf was überhaupt nooit zoiets gehad. Pas vanaf die tijd af en toe een beetje heeeeeeel licht aangemaakte limonade of flink verdund vruchtensap.

2 jaar geleden
Hier wel. Grote zus drinkt een beetje slimpie, omdat ze anders geen water drinkt. Dus deze kleine meid drinkt soms een slokje mee.