4 Reacties
vorige week
Oh heel herkenbaar. Wij zijn hier ook een beetje mee aan het drollen. Ze slaapt bij ons ook al een hele poos max 1 uur omdat ze anders savonds niet in slaap komt of in de ochtend vroeg wakker is. Sowieso geen lange slaapster overdag en nooit geweest. We zitten ook te denken het dutje eraf te halen. Dit gaat soms goed, maar zoals je zegt, als ze zo vroeg wakker is redt ze dat nooit. Ik volg even!
vorige week
Hier word hij om 7 uur wakker en gaat om half 8 slapen savonds. Het is nu steeds meer niet een middag dutje dan wel. En als hij een middag dutje doet is het ook maar max een uurtje meer. Rond 1 uur kan ik hem dan in bed leggen.
vorige week
Hier word ze op school dagen van de oudste meestal rond 7 of 7.30uur wakker gemaakt. In het weekend word ze rond 7.30/8.00 wakker. Ze doet hier alleen nog in het weekend een dutje, door de weeks wil ze niet meer. Ze doet dan ook meestal een lang slaapje van 2 uur. Bedtijd is hier voor kinderen 19.30. De ene keer is ze heel erg moe en slaapt ze snel en de andere keer slaapt ze na een half uurtje.














