9 Reacties
vorig jaar
Ik wilde er ook een aanschaffen maar mijn man twijfelt. We hebben er een van Philips maar die zuigt wel erg goed. Op de website van de Consumentenbond vond ik er eentje die goed uit de test kwam. Misschien heb je er wat aan?
Zie: https://www.dyson.nl/discover/archief/consumentenbond-beste-uit-de-test#:~:text=In%20de%20categorie%20draadloze%20stofzuiger,als%20sneeuw%20voor%20de%20zon.
vorig jaar
Ik heb zelf geen Dyson maar wel een bosch unlimited 8☺️ ook heel blij mee! Heb er een zwaardere namaak accu bijgekocht. Nu kan ik met gemak het hele huis in 1x stofzuigen. Nog nooit gehad dat die accu leeg was.
Hier zaten de stopcontacten totaal niet logisch en was een stofzuiger op accu handiger
vorig jaar
Reactie op 1992mamma
Ah ja snap ik!!!
Bevalt goed dus? En wat is de reden dat je die hebt gekoc ...
Geen idee eigenlijk. Ik wilde gewoon geen Dyson. Hoorde ook dat die niet heel veel zuigkracht had.🤷🏼♀️ Plus vond deze er gewoon mooi uitzien 🤭














