5 Reacties

2 jaar geleden

Iemand? 🤗

2 jaar geleden

Bij ons heet dit een kraamhotel. Misschien daar op zoeken. Hier in de omgeving zit dat vast aan het ziekenhuis en mocht er dus toch medisch iets aan de hand zijn ben je dus ook zo in het ziekenhuis. Ik heb mijn 1e bevalling daar gedaan en ga dat waarschijnlijk nu bij de 2e ook weer doen.

2 jaar geleden

Een vriendin van mij was na haar bevalling een paar dagen in geboortehotel Haga waar ze een fijne ervaring had

2 jaar geleden

Je kunt in Den Haag poliklinisch bevallen bij HMC Westeinde (Sarah de Bronovo Moeder en Kind Centrum) en bij het Haga Ziekenhuis (Haga Juliana Geboortcentrum). Aan het Haga zit ook een kraamhotel vast. De geboortecentra kun je niet van tevoren reserveren, het kraamhotel moet je wel van tevoren een aanvraag voor indienen. Online kun je info over alle opties vinden

2 jaar geleden

Zelf in het Haga bevallen met bad. (Uiteindelijk niet bad bevallen, maar heb daar wel tm 6 cm ontsluiting gezeten) Kraamhotel ga ik deze 2e keer niet doen. De medewerkers kwamen vroeg en vaak de kamer binnen. Wanneer je iets vroeg duurde dat erg lang. En ik vond het gewoon saai.