9 Reacties

2 weken geleden

Ik herken die korte dutjes overdag wel en dan verdrietig wakker worden en de rest vd dag niet te genieten. Word er ook echt gek van.

2 weken geleden

Ja hier ook hoor. Valt rond 17.00 bijna om

2 weken geleden

Is hier precies zo. Dan toch soms maar weer 2 dutjes maar das ook veel strijd en die ochtenden zijn echt niet te doen...馃珷

2 weken geleden

Welkom in de slaapregressie 馃槀 nee zonder dollen, mega frustrerend! Hier gaat het nu eindelijk wat beter na weken van veel onrust met slapen. Maar nog steeds op en af maar dat komt waarschijnlijk doordat ie weer wat onder de leden heeft. Heeft hier echt een tijdje geduurd en we waren zelf doodop. Maar het wordt beter, echt!

2 weken geleden

Misschien even een tijdelijk een vroege bedtijd van 18:00 inlassen? Als hij oververmoeid raakt ben je nog verder van huis 馃槱馃槱

2 weken geleden

Nou. Deze nacht compleet feest. Al vanaf 00;00 wakker :) Niet geslapen dus. slaapregressie?

2 weken geleden

Reactie op carmenflower

Nou. Deze nacht compleet feest. Al vanaf 00;00 wakker :) Niet geslapen dus ...
Ai, pittig!! Hier heeft er ook 1 liggen spoken, al sinds begin van de avond. Het gaat hier echt op en af. Wij hebben inderdaad ook nachten gehad vanaf 00.00 en niet meer willen slapen. Het wordt echt een keer beter!

2 weken geleden

Reactie op LindyDr

Ai, pittig!! Hier heeft er ook 1 liggen spoken, al sinds begin van de avond ...
Haha gelukkig is er herkenning! Maar het zal echt de slaapregressie zijn, en t word idd weer beter.. 馃┓

2 weken geleden

Reactie op LindyDr

Ai, pittig!! Hier heeft er ook 1 liggen spoken, al sinds begin van de avond ...
Wat fijn om te horen dat er bij jullie een stijgende lijn in zit!