55 Reacties
9 maanden geleden
Mijn zoon (11 jaar) wil ook graag trakteren op school als zijn zusje is geboren.
We hebben samen gekeken naar wat makkelijk is en wat in groep 7 ook leuk is.
Het zijn uiteindelijk beschuit met muisjes voor de leraren geworden en voor in de klas roze koeken.
Ook makkelijk want alles kan ik van te voren al in huis halen en meegeven aan hem
9 maanden geleden
Ik denk dat ik koekjes ga bestellen met blauwe glazuur en de naam erin van de baby, op de school van mijn zoontje mag niks van chocolade en trakteren mag enkel met ‘zelfgemaakte’ dingen. Als je zelf handig bent en er de tijd/zin voor hebt kan je ze natuurlijk ook gewoon zelf maken
9 maanden geleden
Ik wilde ook van alles gaan voorbereiden, maar bedacht me ineens dat mijn moeder (haar oma) het misschien wel leuk vond om iets te maken met haar.
Heeft mijn dochter een mooi 1-op-1 moment met alle aandacht voor haar tijdens de kraamweek. Bakken en bezig zijn in de keuken vind ze heel leuk namelijk. En ik hoef het niet te regelen.
Gevraagd en mijn moeder vond het een goed idee! Dus helemaal top haha. Zij straks blij samen en ik ook want het kon van mijn lijstje af😂👍🏻
9 maanden geleden
Ik heb van de week bij de action een kleine roze/blauwe bellenblaas, roze/blauwe stempels en roze/blauwe roltongen gekocht. Allemaal dingen die mijn zoontje (2,5 jaar) zelf ook leuk vind om te krijgen op de peuteropvang.
Dit doe ik vast in zakjes en bestel als de baby geboren is nog wat geboortesnoep (wij weten niet wat het wordt dus bestel het pas als de baby er is) Om erbij te doen. Dit wil ik sowieso gebruiken als cadeautje voor kraambezoek dus dat kan ik dan gewoon dubbel gebruiken.
De overige kleuren van de bellenblaas en stempels gebruik ik dan weer met zijn verjaardag voor de kindercadeautjes.
9 maanden geleden
Reactie op Annemiekkk
Ik wilde ook van alles gaan voorbereiden, maar bedacht me ineens dat mijn m ...
Wat een goed idee!! Win-win :)
9 maanden geleden
Ik heb foliezakjes besteld en doe ik een stempeltje in en een mini bellenblaasje met iets van een spekje ofzo. Sticker erop met hoera ik ben grote broer.
De zakjes maak ik vast klaar in me verlof, hoeft m'n man het niet te doen! Zijn er een stuk of 30 met de opvang en de gym bij elkaar🥴.
9 maanden geleden
Reactie op Kleine braam
Wat een goed idee!! Win-win :)
Hahaha ja ik vond het ook een goede ingeving!😂
8 maanden geleden
Ik ga met wit, oranje en roze papier kleine ooievaartjes maken met een roze bordje in de snavel waar een tekstje op staat in de trant van hoera ik ben grote broer, en dat op een doosje rozijntjes plakken. Mijn zoontje is bijna anderhalf dus dit is een traktatie voor op de opvang. Dingen als koekjes en chocolade zijn dus geen optie en plastic speelgoedjes vind ik zelf echt irritant om te krijgen dus zou ik nooit geven.
8 maanden geleden
Mijn dochtertje van 3,5 jaar wil ook graag trakteren op het kinderdagverblijf als de kleine er is (ik heb een geplande keizersnede binnenkort).
Toevallig heb ik gisteren in een snoepwinkeltje hier in de buurt wit en blauwe spekbollen gehaald. Deze 4 aan een satéprikker geschoven en in folie ingepakt. Ga er nog een labeltje aan maken met grote zus. Ik vond het fijn als ik het vast klaar heb liggen😊.
8 maanden geleden
Wij hebben gewoon beschuit met muisjes ingepakt in een mand versierd met ballonnen. Dan gaan de kindjes dat eten tijdens hun crackermoment (gevraagd aan de leidsters of dit mocht, ze smeren dan ter plekke). Zo wordt er echt een momentje gemaakt.
De ingepakte koekjes enz belanden hier altijd in hun bakjes voor mee naar huis namelijk.
















