5 Reacties

2 dagen geleden

Bij mij hielp: hoofdeinde hoger zetten, op buikje slapen, ... Controleer zeker of ze het niet te warm of te koud heeft. Ohja bij ons ook afgelopen week een ooronsteking erbij wat het extra lastig maakte maar ik moet wel zeggen dat de nachten beter gaan. Ze drinkt meestal 1 tot 3 keer per nacht. Ik begin het avondritueel tegen 19u + laatst bv . Om 20u slaapt ze.

2 dagen geleden

Ja zeker mijn zoontje van net een half jaar slaapt voortaan alleen nog rustig verder op mij 馃檲

2 dagen geleden

Herkenbaar. Sinds zijn 5m slaapt ons zoontje z贸 onrustig. Nu ook een keelontsteking erbij, oftewel geen slaap meer. Hoop dat het snel veranderd want we zijn kapot hier thuis. Elke avond kijk ik weer als een blok tegen het slapen op..

2 dagen geleden

Herkenbaar! Vanaf 3,5 maand is het bergafwaarts gegaan en eigenlijk nooit meer beter geworden. Tussen ons inslapen werkt voor de nachten het beste. Op het voedingskussen in het midden. Daar laten we hem ook inslapen en vervolgens kruipen we dr bij. Weken geprobeerd in eigen bed, maar tussen 19.30-21.30 waren we dan al ontelbare keren moeten gaan troosten. Tussen ons in is het op een hand te tellen..

gisteren

Ja herkenbaar! Hier is de oplossing ook tussen ons in slapen...