7 Reacties

6 uur geleden

Ja hoor kan prima. Ik ben nu net geland na een vlucht van 13h 43m vanuit Hong Kong en dat ging prima. Ben 16+4. Wel had ik wat snacks en drinken mee voor als ik me niet lekker zou voelen dat ik wat kon eten.
Ja hoor dat kan gewoon. Ik heb al een paar keer gevlogen deze zwangerschap en ben nu 17 weken. Over een paar weken ga ik weer.

4 uur geleden

Ja hoor kan prima. Genoeg drinken en tussendoor even lopen in t gangpad. Ik vlieg met 23 weken naar Mexico vlucht van 11-12 uur. Verloskundige maakte zich daar ook geen zorgen om. Ik ga elk uur even opstaan en steunkousen dragen, genoeg eten en drinken.

4 uur geleden

Ja heb zelf met 18 weken gevlogen. 4,5 uur

3 uur geleden

Ik ga zo (volgende week) met 21 weken 4,5 uur vliegen

3 uur geleden

Kan makkelijk! Ik werd bij mijn vorige zwangerschap alleen niet lekker in het vliegtuig. Dus neem voor de zekerheid wel dextro ofzo mee! Fijne vlucht 鉁堬笍

3 minuten geleden

Ik ben met 14 weken 12 uur gevlogen en ga volgende week zaterdag met 16,5 week terugvliegen. Ik had steunkousen aan en ging regelmatig even lopen/ strekken.