4 Reacties
12 uur geleden
Reactie op Lissss!
Ik heb hier ook last van vanaf week 8 heel pril begon het met pijn in mijn ...
Heel vervelend he? Ik maak me zorgen omdat het idd zo vroeg is. Bij mijn vorige twee zwangerschappen was het een stuk later. Met de tweede zwangerschap kon ik de laatste weken nagenoeg niet meer lopen, deed alles met de fiets. Maar toen had ik maar een kind. Nu met twee heb ik gewoon de luxe niet om de hele dag te kunnen liggen en al zo vroeg... Fysio hielp bij mij toen alleen op korte termijn, na het masseren voelde ik wel verlichting maar de dagen erna kreeg ik steeds meer toenemende pijn. Met de osteopaat na de bevalling, was ik na twee behandelingen van de pijn en het waggelen vanaf.
11 uur geleden
Reactie op Giove
Heel vervelend he? Ik maak me zorgen omdat het idd zo vroeg is. Bij mijn vo ...
Ja mega vervelend! Snap idd dat je je zorgen maakt, misschien is het een optie op de verloskundige erbij te betrekken? Ik merk dat ook het geeft verlichting tot ik weer te veel doe en lig ik als een doodvogeltje op de bank of in bed. Ik sta tegenwoordig ook voordat ik ga slapen onder een warme douche en dan het bed in met een kruik
3 uur geleden
Hier al bijna 6 jaar bekken en rugklachten. Vorig jaar voordat we actief bezig waren voor een kindje al bij gespecialiseerde bekkenfysio geweest omdat ik alle specialisten maar af ging uit wanhoop. Veel geleerd over wat ik onbewust aanspan, buikademhaling etc. Uiteindelijk ook nog bij een osteopaat geweest daarna maar nooit echt van mijn klachten af gekomen. Dus ook wel bang hoe dat zou gaan tijdens een zwangerschap.. heeft me er ook wel een beetje van weerhouden of ik om die reden wel een kind zou willen.
Na ziekenhuis traject ivm PCOS zwanger geraakt en tot week 15 echt misselijk, maagklachten, vermoeidheid. Toen dat dus verminderde eindelijk weer een beetje mezelf na 1,5 jaar overhoop door de hormonen en ik kon eindelijk eens blij zijn met de zwangerschap.
Maar vanaf week 16 gelijk BAM pijn in bekken gewricht. Met opstaan, lopen.. echt pijnlijke steken. Niet geleidelijk aan begonnen ofzo, nee het was ineens daar.
Toen maar weer begonnen met slapen met kniekussen dat ik vorig jaar op aanraden gekocht had. Dat leek voor de pijn aan de achterzijde te helpen, maar nu heel veel pijn in de onderbuik. Vooral met benen optillen en dus ook met lopen. Stilstaan, beide benen aan de grond is allemaal prima. Maar inderdaad op 1 been staan met aankleden is super pijnlijk. En lopen dus ook echt niet gemakkelijk. En ik ben ook al aan het waggelen omdat dit dan minder problemen geeft. Maar langere stukjes lopen is vermoeiend.
Ik heb ook maar gelijk de bekkenfysio weer gebeld om mij hierbij te helpen. Ik ben nu 17 weken en begin net een buikje te krijgen. Hoe moet dat als het straks echt een flinke buik is die je mee moet sjouwen.
Ik baal hier echt enorm van, eindelijk dacht ik er een beetje van te kunnen gaan genieten na alle ellende met PCOS van afgelopen jaar. En dan nu door dit weer enorm beperkt worden.
Ik heb er wel vertrouwen in dat de fysio me kan gaan helpen, dat ik de juiste oefeningen mee krijg.. het is dan wel een kwestie van blijven uitvoeren. Maar daar heb ik alles voor over. Ik wil graag dit de zwangerschap door .














