8 Reacties

5 jaar geleden

Weet niet hoe het zit maaf toen ik het voorgeschreven kreeg moest ik voor de eerste dosis ook betalen. De 2de en de rest wordt vergoed. Beetje krom maar eas zo bij mij

5 jaar geleden

Voor sommige geneesmiddelen geldt een eigen bijdrage, o.a voor omeprazol.

5 jaar geleden

Het is niet zo dat je voor kinderen nooit iets hoeft te betalen, maar dat ze met je mee vergoed zijn. Dus wanneer zij zorgkosten maken die vanuit het eigen risico betaald moeten worden, moet er wel betaald worden. En het klopt inderdaad dat niet alle voorgeschreven medicatie vergoed wordt. Bijvoorbeeld de ascal voor tijdens mijn zwangerschap moest ik ook (deels) zelf betalen.

5 jaar geleden

Reactie op Bitterballetje

Het is niet zo dat je voor kinderen nooit iets hoeft te betalen, maar dat z ...
Pardon, ze zijn met je mee verzekerd. Niet vergoed ;)

5 jaar geleden

Okay want het is maar 14 dagen houdbaar dus vind 44 euro wel een groot bedrag dan.

5 jaar geleden

Omeprazol word alleen vergoed indien deze chronisch gebruikt moet worden. Anders komen deze kosten voor jezelf idd

5 jaar geleden

Ik moest de eerste keer zelf betalen daarna werd het vergoed. Althans eigen risico maar dat is allang op bij mij na de ziekenhuisbevalling .

5 jaar geleden

Nee hoor veel moet je eerste uitgifte gewoon betalen.. voor kinderen en volwassenen... 2e uitgifte worden wel vergoed