8 Reacties
4 jaar geleden
Ik probeer t wel tegen te houden maar als t gebeurd denk ik altijd maar daar krijgt ie weerstand van. Nooit gehoord dat het gevaarlijk zou zijn.
4 jaar geleden
Mijn ouders hebben ook een hond. Het likken in het gezicht hou ik wel tegen, maar aan de handjes of voetjes laat ik maar gebeuren. Doet de hond ook bij ons allemaal dus dat zal er toch niet uit gaan. Ze is er nog nooit ziek van geweest. En wat Ireenk zegt heb ik ook wel eens te horen gekregen, een hondentong schijnt eigenlijk heel schoon te zijn ondanks ze overal aan likken etc.
4 jaar geleden
Likjes in het gezicht zijn inderdaad beter van niet, maar de kans dat het kwaad kan is niet heel groot. De kraamverzorgster van ons was eerst honden trainer en die zei dat als honden de oren likken, het een teken van vriendschap is en kan geen kwaad. Sterker nog, als je ze weg probeert te houden kan de hond de baby als bedreiging gaan zien.
De vossenlintworm komt voor in Limburg en Groningen en met name bij vossen. In echt enkele gevallen bij katten en honden die in die gebieden zijn geweest maar een goede baas ontwormt zijn dieren op tijd dus die kans is wel echt h猫猫l erg klein.














