10 Reacties

4 jaar geleden

Ik ben nu zwanger 5+1 ben ook nog aan het zoeken in Nieuwegein of omgeving

4 jaar geleden

Ik zit bij verloskundige de lekbrug ! Zit in vianen nieuwegein en ijsselstein

4 jaar geleden

Mijn schoonzus zit hier en vind het heel fijn! Vandaar dat ik ook heb gebeld naar hun

4 jaar geleden

Reactie op duenovember2021

Ik zit bij verloskundige de lekbrug ! Zit in vianen nieuwegein en ijsselste ...
Zal ik even op hun website kijken zo

VRIEND

4 jaar geleden

Ik zit bij de geboortezaak :)

4 jaar geleden

Geboortezaak in Nieuwegein is echt een aanrader! Ontzettend fijne, lieve mensen, goede begeleiding en korte lijntjes met het ziekenhuis, mocht er iets medisch zijn. Ik heb de begeleiding vooral als heel fijn ervaren tijdens mijn miskraam eind vorig jaar. Tijdens en zelfs na de miskraam heeft de verloskundige zelf meerdere keren contact met mij opgenomen. Niet iets waar je als eerste aan denkt bij een zwangerschap, maar zo belangrijk om je ergens fijn en gezien te voelen. Ook zou je eens op internet verschillende verloskundige praktijken kunnen vergelijken, wat bieden ze voor echo's, begeleiding etc. En natuurlijk belangrijk, als je geen vrije zorgkeuze hebt, om te checken welke praktijk onder je zorgverzekering valt.

4 jaar geleden

Ik zit ook bij de lekbrug, maar dan regio Utrecht leidsche rijn

4 jaar geleden

Ik zit bij verloskundige praktijk de lekbrug. Zit in heel omgeving Utrecht. Een hele fijne praktijk!

4 jaar geleden

Ik heb me aangemeld bij de lekbrug. Maar woon zelf in Vianen dus was ook meest logisch. Kwam qua eerste communicatie heel fijn over. Eerste afspraak voor echo staan op 24 maart.

4 jaar geleden

Ik zit bij vk praktijk Utrecht.. Maar nog geen echte ervaringen mee behalve een heel fijn eerste gesprek voor echo afspraak..