Ik krijg de indruk dat mijn dochter van 9 maanden savonds/snachts een lampje wilt.
Ik heb nu sinds 2 dagen een nachtlampje aan in haar kamer. Meer ouders die dit doen of slapen jullie kindjes in het donker?
Wij hebben een babyfoon zonder camera. Er zitten wel 3 kleine sterren lampjes in, deze staan snachts aan. Komt echt maar minimaal licht vanaf maar hij vind het fijn.
Ja wij deden ook een nachtlampje. Maar hij werd zo vaak wakker. Als we hem uit hebben dan slaapt hij veel beter. Tot 2 jaar is een nachtlampje helemaal niet nodig. Maar goed elk kindje is anders 馃檲
Heb voor mijn beide Kids, deze lamp van nijntje.. wel even een uitgave. Maar nu in de aanbieding zie ik.. maar super handig. Is op usb. Hij gaat zeker 1.5 week mee voor hij leeg is.
En hij kan op verschillende standen. Van heel fel, naar zacht lampje.
Heb voor mijn beide Kids, deze lamp van nijntje.. wel even een uitgave. Maa ...
Ik heb inderdaad dezelfde. Bij mij gaat die zeker niet 1,5 week mee. Op een lage stand misschien paar dagen en op een hoger stand nog geen 2 nachten. 馃槄 dus bijna elke dag opladen
Over het algemeen hebben ze pas een nachtlampje "nodig" vanaf een jaar of 2.
Hier geen nachtlampje bij de baby's. Ik denk dat ze dan juist naar het lampje gaan kijken omdat het interessant is.
Ik had een nacht lampje voor onze dochter ( nu 10 maanden ) maar merkte toch dat ze daardoor niet goed door sliep, hier werkt echt hoe donkerder des te beter ze slaapt 馃槉