9 Reacties

vorig jaar

Of thuis verwarmen en tussen m’n borsten in m’n bh houden tot ik m geef, kan niet al te lang. Of we hebben een flessenwarmer van ali die flesjes onderweg met gebruik van een powerbank kan opwarmen

vorig jaar

Reactie op MamaSanne1998

Of thuis verwarmen en tussen m’n borsten in m’n bh houden tot ik m geef, ka ...
Kun je een website sturen, van welke je hebt?

vorig jaar

Reactie op lisas9

Ik ben heel tevreden over de Luvion flessenwarmer. Past bijna op elke fles, ...
Bedankt voor je reactie. Gebruik je het al lang? Ik lees veel negatieve reacties op bol.com Dat de batterij snel verslechtert en het dan heel lang duurt voordat de fles warm wordt.

vorig jaar

Reactie op -November2024-

Bedankt voor je reactie. Gebruik je het al lang? Ik lees veel negatieve rea ...
Des te voller hij opgeladen is des te sneller het verwarmen gaat. Wat ik zelf doe is de fles aansluiten en ondertussen de luier verschonen. Naarmate de batterij leger raakt, duurt het langer voor de fles warm is. Ik gebruik hem zelf pas 2 weken, maar ik ben erg tevreden tot nu toe.

vorig jaar

Reactie op lisas9

Des te voller hij opgeladen is des te sneller het verwarmen gaat. Wat ik ze ...
Oké, bedankt!

vorig jaar

Bijna overal waar we komen kunnen ze de fles wel opwarmen in een magnetron. Voor de plekken waar dat niet kan, neem ik een thermosfles met gekookt water mee. Daar vul ik de fles deels mee en heb je ook een warme voeding. Zo gedaan bij mijn zoon en nu bij mijn dochter ook. Is uiteraard alleen een oplossing als je kunstvoeding geeft. Als je borstvoeding in de fles geeft, dan kan ik je geen tips geven helaas.

vorig jaar

Ik heb deze ook, werkt echt top!