Wij twijfelen erg tussen de Nuna pipa next en maxi cosi pebble 360 autostoel. Beiden mooie autostoeltjes alleen weet ik niet zeker wat fijner zal zijn voor de baby. Zijn er anderen die voor een van deze 2 stoeltjes zijn gegaan en of ervaring hebben met deze stoelen?
Wij hebben gekozen voor Nuna. We hebben hier ook de kinderwagen van. De kleine moet nog geboren worden, dus ik weet nog niet hoe deze in gebruik is. Ik vond hem naar mijn idee wel lichter dan de maxi cosi.
Wij hebben een kinderwagen van Nuna (Demi Next), maar het autostoeltje van Dubatti. Deze had iets meer standen, kon iets platter en daardoor kan het kindje er dus langer in liggen. Aangezien mijn schoonfamilie > 1 uur rijden van ons af woont is dat doorslag gevend geweest en hij past ook gewoon op de Nuna met de bijgeleverde adapters 😊
Ik heb voor m’n eerste de pebble 360 gekocht en daarna de pearl. Nog steeds blij met de keuze, zo makkelijk dat ze draaien. Hij pasta met adapters ook goed op de kinderwagen (easywalker) dus dat speelde ook mee. Geen ervaring met de nuna
Overigens wist ik niet dat de pearl ook al vanaf 3 maanden kan worden gebruikt 😂 en dan tot 4 jaar. Maar goed, grote kans dat je het natuurlijk eerder nodig hebt
Wij hebben nu de nieuwste maxi Cosi pebble 360 pro gekocht die verschillende standen heeft waaronder een lig stand. Wij wonen 3 uur bij familie vandaan, dus wilde graag een maxi Cosi waar de kleine ook echt in kan liggen. Deze week was de zwarte met 70€ korting bij Babypark. Of die echt bevalt weten we dus nog niet, maar wel dus een leuke korting op!
Wij gaan naar meerdere winkelbezoeken voor de maxi cosi pebble 360 pro, vanwege de ligstanden en omdat ik in Nederland woon en mijn ouders/familie in België. Maar ook voor vakantie.
Wij hebben gekozen voor de maxi cosi pebble 360 pro. Deze zat ook in het pakket met de easywalker die we wilden. Maar deze leek ons vooral fijn met de ligstand.
Wij hebben gekozen voor de maxi cosi pebble 360 pro. Deze zat ook in het pa ...
Heel toevallig uiteindelijk toch voor de maxi cosi gegaan ook ivm met de ligstand. Ik vind ze allebei hele mooie autostoelen, de Nuna net wat mooier maar voor comfort redenen toch de maxi cosi gekozen. Iedereen bedankt voor het reageren en alle advies en ervaring!