Hoi!
Ik heb sinds een aantal dagen erge pijn in mijn rechter lies. Dit vooral na het zitten of liggen. Ik kan dan bijna geen stap meer zetten. Kindje is al wel ingedaald. Hebben meer dames hier last van? Wat kan het zijn? (35 + 5)
Ik heb hier al 2 maand last van. Kan niet eens meer staand een broek aan of uit doen, het word bij mij alleen maar erger ook indd na het zitten pf staan. Ben benieuwd of iemand de oorzaak weet. Heb gelezen dat het gezien ik al vanaf 6 weken rugklachten heb, bekkeninstabiliteit kan zijn uiteindelijk.. ga het woensdag ook navragen bij de VK
Ik heb het ook. Volgens mij zijn het zenuwen die in de knel zitten ofzo. Elke keer als ik te ver naar voren zit, of vanuit liggen ga staan krijg ik een pijnscheut in mijn lies. Heel vervelend.
Mijn fysio zei dat het uitstraling kan zijn van bekkenpijn. Ik heb het ook aan 1 kant en dan ligt de baby waarschijnlijk meer aan die kant, waardoor dat deel van je lichaam meer gewicht draagt.
Ik heb dit ook, ben nu 35 weken, afgelopen week voor naar de verloskundige geweest en huisarts, huisarts gaf aan dat het bij mij vanuit mijn si gewricht en bekken komt omdat het allemaal soepeler wordt, deze pijn kan dan uitstralen naar voren waardoor je hier erge pijnscheuten kan krijgen. Wist van de week niet meer waar ik het moest zoeken.
Ja hier ook last. Straalde bij mij vanuit mijn schaambeen door. Ik bleek een blaasontsteking te hebben. Na 2 dagen kuur is het wel iets minder en kan ik weer meer dan 10 stappen lopen.