16 Reacties
5 jaar geleden
Er wordt gezegd dat elke zwangerschap een tand kost. Misschien is dat inderdaad zo 馃槄
5 jaar geleden
Ik heb daar geen last van maar je mag altijd naar je tandarts. Paracetamol intraveneus is wel toegestaan bij zwangeren hoorde ik van een vriendin.
Veel gezondheid :)
5 jaar geleden
Reactie op Charlottee
Er wordt gezegd dat elke zwangerschap een tand kost. Misschien is dat inder ...
Alleen heel jammer als het een van je voortanden is! 馃槄馃槄
5 jaar geleden
Balen he! Mijn kies is afgebroken en ik heb veel last van m'n tandvlees.
Je kan even de tandarts bellen. Heb ik ook gedaan. Die kunnen meestal wel met je meedenken.
Ik heb trouwens voor mijn tandvlees PERIO AID gekocht. Dat helpt wel.
5 jaar geleden
Ik ga sowieso even de tandarts bellen morgen, maar ik zou er heel erg van balen als mijn voortand eruit zou vallen 2 jaar nadat ik een heel traject heb gehad en eindelijk mooi gebit heb.
5 jaar geleden
Ik heb 3 jaar geleden dezelfde operaties gehad en ik heb nog steeds een draadje achter mijn tanden, misschien aan je ortho vragen of ze er (weer) een draadje achter plaatsen?
5 jaar geleden
Reactie op Jessica1107
Ik heb 3 jaar geleden dezelfde operaties gehad en ik heb nog steeds een dra ...
Dat draadje heb ik ook achter mijn tanden ik zal eerst morgen mijn tandarts bellen en daarna eventueel de ortho
5 jaar geleden
Reactie op Roxannes1990
Ik ga sowieso even de tandarts bellen morgen, maar ik zou er heel erg van b ...
Nee dat wil je zeker niet. Idd even contact opnemen en de situatie vertellen. Ben benieuwd!
5 jaar geleden
Ik werk zelf bij een ortho. Klinkt alsof je spalk niet helemaal goed vast zit. Vaak de reden van een spleetje. Als de spalk los is is het niet vreemd dat je het gevoel hebt dat je tand beweeglijk is.
Mijn advies. Nachtbeugel goed dragen. Ortho bellen voor een afspraak. Nachtbeugel inhouden tot je bij ortho in de stoel zit.
5 jaar geleden
Reactie op lampie
Ik werk zelf bij een ortho. Klinkt alsof je spalk niet helemaal goed vast z ...
Bedankt voor je reactie ik ga dan morgen gelijk de ortho bellen. Ik ga mijn nacht beugel zoveel mogelijk dragen.
5 jaar geleden
Ik heb de ortho gebeld en ze denken indd dat mijn spalkje los zit dus donderdag mag ik naar de ortho voor een nieuw spalkje bedankt voor de tips馃榾
5 jaar geleden
Balen he! Mijn kies is afgebroken en ik heb veel last van m'n tandvlees.
J ...
Ik ben mondhygi毛niste en wilde je even een tip geven. Perio-aid is bacteriedodend. Ideaal als je een bacterieprobleem hebt. Maar er zitten ook nadelen aan: je darmen kunnen er van ontregeld raken als je het wat langer gebruikt, je smaak kan er van veranderen en je kunt er donkere aanslag van op je tanden krijgen. Hoe hoger percentage chloorhexidine er in zit hoe groter de kans op deze dingen. Gebruik het alleen als het nodig is, maar beter niet langdurig. Succes!














