7 Reacties

5 jaar geleden

Gehad in week 3 ofzo. Huisarts gevraagd om antibiotica voor te schrijven. Eenmalige inname, is het zo voorbij!

5 jaar geleden

Ik heb gebeld en de dokter zei dat het soms vanzelf weg gaat dat ik dus moest afwachten en als het niet beter werd weer bellen 😓 ze moet eerst dus een uitstrijkje doen om te zien of het echt vaginose is 🤷🏻‍♀️

5 jaar geleden

Reactie op Fabi-R

Ik heb gebeld en de dokter zei dat het soms vanzelf weg gaat dat ik dus moe ...
Ik moest bij mezelf een uitstrijkje maken op het moment dat het het ergste was, ook toen pas geconstateerd, loop er al even mee (ook met de hoop dat het weg zou gaan) dus ga toch voor de antibiotica, verloskundige geeft ook aan dat het geen probleem is

5 jaar geleden

Je kan balance active gel halen bij kruidvat. Zelf gebruik ik normaflor vaginaal tabletten die kan je kopen bij de apotheek. Is een soort vitamine c voor down under.

5 jaar geleden

Reactie op minieminiemie

Je kan balance active gel halen bij kruidvat. Zelf gebruik ik normaflor v ...
Kan je Normaflor tijdens de zwangerschap gebruiken ?

5 jaar geleden

Reactie op Fabi-R

Kan je Normaflor tijdens de zwangerschap gebruiken ?
Ja alleen bij zwanger worden liever niet.

5 jaar geleden

Reactie op minieminiemie

Ja alleen bij zwanger worden liever niet.
Ik heb ze dus ga ze proberen want heb gelezen dat vaginose miskramen kan veroorzaken en aangezien mijn huisarts blijkbaar wilt afwachten of het vanzelf weg gaat ...zij wilde niet eens testen wordt zo moedeloos van !