8 Reacties

2 jaar geleden

2 jaar geleden

Reactie op M8276

Check de restaurants in deze link voor Utrecht even, zitten hele leuke tuss ...
Oh wat fijn!

2 jaar geleden

Reactie op M8276

Check de restaurants in deze link voor Utrecht even, zitten hele leuke tuss ...
Ik vind Meneer Peer een echte topper! De speelhoek is heel centraal waardoor ze ook echt wil spelen terwijl ik/wij aan tafel zitten. Bij goed weer is het pannenkoekenrestaurant aan de Maarsseveense plassen ook top: tuin met twee trampolines :)

2 jaar geleden

Reactie op Meisjesmamma

Ik vind Meneer Peer een echte topper! De speelhoek is heel centraal waardoo ...
Wat top! Heb het gelijk even opgezocht. Klopt het dat meneer Peer momenteel gesloten is dat jij weet?

2 jaar geleden

Reactie op Spannendetijd

Wat top! Heb het gelijk even opgezocht. Klopt het dat meneer Peer momenteel ...
Oh dat zou kunnen. Zomervakantie?

2 jaar geleden

Niet perce een binnen speelhoek, maar vlakbij mijn werk (en bij de galgenwaard) zit de Moestuin. Super leuk voor met kinderen! Er is een speeltuin, diertjes, ze kunnen fruit plukken etc. Én je kan er lunchen (ook kinderlunch).

2 jaar geleden

Ik kreeg deze laatst doorgestuurd: https://maps.app.goo.gl/yPUSzqwWfxcn6T3d8

2 jaar geleden

Reactie op Rissje89

Ik kreeg deze laatst doorgestuurd: https://maps.app.goo.gl/yPUSzqwWfxcn6T3d ...
Op Google maps allemaal locaties in Nederland die door moeders als kindvriendelijk zijn ervaren. Bij elke locatie staat ook een korte omschrijving. Wat ik zelf nog toe wil voegen in omgeving Utrecht is Koetshuis Beerschoten. Dat is dit jaar geopend en heeft een voor de kleintjes aangelegde 'speelnatuur'.