4 Reacties

3 jaar geleden

Hoi! Ik heb geen ervaring met die babyfoon, maar wel een andere 'goedkopere': https://www.bol.com/nl/nl/p/orretti-v8-babyfoon-met-camera-extra-batterij-inbegrepen-nederlandse-handleiding-groot-lcd-scherm-sterk-zendbereik-upgrade-versie/9200000098607656/?s2a= Wij gebruiken deze thuis in de babykamer. Succes met de keuze!

3 jaar geleden

Ik heb deze wel, topding. Heb nu met 2 camera's, zodat ik peuter én baby in de gaten kan houden. Ik weet alleen niet hoever het bereik is, wij gebruiken 'm alleen binnenshuis. Maar van zolder naar beneden werkt ie prima.

3 jaar geleden

Wij hebben die van Alecto. Prima babyfoon. Gebruiken hem thuis en hadden hem vorige week ook mee op vakantie, geen problemen gehad met het bereik.

3 jaar geleden

Wij hebben hem in het zwart. Qua bereik prima, soms lijkt hij wel vast te hangen en moet ie ff uit en weer aan. Verder tevreden mee.