10 Reacties
2 jaar geleden
Reactie op OR馃尭
Ja precies ! Ik ook馃槶
Hoe ga jij hiermee om?
Ben ook heel erg zoekende hierin, heb het echt na mijn bevalling gekregen. Maar bij mij is het naar mijn idee wel gaan escaleren. Ik durf nog amper te rijden, want ben ook ineenkeer bang voor auto ongelukken. Ook wanneer ik met iemand meerijd. Maar ik vind vaak wel rust in mijn geloof, weet natuurlijk niet of je gelovig bent. En het is altijd ok茅 om hulp in te schakelen als je er zelf niet meer uitkomt鉂わ笍
2 jaar geleden
Reactie op Anoniem123abc
Ben ook heel erg zoekende hierin, heb het echt na mijn bevalling gekregen. ...
Vervelend is het he.. ik rij ook geen auto meer, omdat ik zo moe ben & last heb van Derealisatie en depersonalisatie. Ik deed het eerst wel tot mijn huisarts zei van dat ik maar beter niet moet gaan rijden. Dat had me beetje angstig gemaakt.
Ik ben gelovig en vind inderdaad wel mijn rust daarin.
2 jaar geleden
Reactie op OR馃尭
Vervelend is het he.. ik rij ook geen auto meer, omdat ik zo moe ben & ...
Ja 馃ズ Heb jij ook de constante angst dat je kindje ziek kan worden? ik kan er soms niet van slapen
2 jaar geleden
Ik heb een collega die hier heel heel erg veel last van heeft en momenteel thuis zit met mega paniek- en angstaanvallen, tot aan huilend op de grond liggen etc. Hij komt de deur bijna niet meer uit en is helemaal van de wereld. Hij gaat naar een psycholoog en krijgt o.a. EMDR, maar heeft ook medicatie.
2 jaar geleden
Reactie op Anoniem123abc
Ik heb dit ook 馃ズ ook heel bang voor de dood ineenkeer.
Dit heb ik ook sinds een aantal maanden. Ik kan er gelukkig wel mee om gaan, maar ik denk elke dag wel aan t idee. Soms vind ik zelfs slapen angstig omdat ik bang ben niet wakker te worden. Echt zo gek.














