7 Reacties

2 jaar geleden

Doet ze hier ook, en ook op haar onderlip bijten, maar ik heb niet het idee dat het door tandjes komt

2 jaar geleden

Hier ook vaak. Soms gewoon gek kauwen, soms heeft ze een klein broodkruimeltje of stofje gevonden die dan in haar mond zit

2 jaar geleden

Denk tandjes! Mijn dochter zit ook steeds met haar tong helemaal over haar tandvlees te voelen

2 jaar geleden

Haha hier ook! Ik schrok nog laatst dacht dat ze iets van een kraaltje ofzo in dr mond had je hoort ook echt gekraak net alsof ze op een kraaltje bijt ofzo 馃槀.. maar hoort erbij denk k tandjes ofzo??

2 jaar geleden

Mijn zoontje kauwt ook soms met zn kaakjes scheef over elkaar. Ik geloof dat het wel met tandjes te maken heeft, ook als ze niet direct daarna doorkomen.

2 jaar geleden

Haha hier ook! Ik schrok nog laatst dacht dat ze iets van een kraaltje ofzo ...
Ja, dat is knarsetanden 馃槄 dat doen ze op deze leeftijd vaak

2 jaar geleden

Hier doet ze dat ook, en lip zuigen of hoe je het kan noemen. Ik voelde gisteren aan haar tandvlees en voelde een puntje, dus ik ging kijken en er komen ineens 6 tanden aan 馃ズ.