7 Reacties

17 uur geleden

Wij zijn ook sinds gisteren gestart met Nutrilon Pepti. Mijn dochtertje drinkt ook minder… 😭 snap het echt niet meer

17 uur geleden

En haar poep stinkt ook enorm :)
Wij hebben juist het tegenovergestelde gehad met Pepti.. ons zoontje poepte maar om de 4/5 dagen en toen we op verdenking van koemelkallergie in overleg met het cb zijn overgestapt op Pepti had hij elke dag een mooi volle luier in de juiste kleur en textuur. Helaas was dit maar van korte duur .. zijn lichaam was na 10 dagen zo gewend aan de voeding dat het eigenlijk niks meer voor hem deed. We zijn nu weer terug bij af. De geur daarintegen herken ik wel, het stinkt veel meer.
Wij zijn sinds 3 dagen gestart en inderdaad eindelijk af van continu groene diarree. Ze heeft nu 1-2x vaste ontlasting per dag alleen lijkt ze wel nu meer last te hebben van reflux en wat krampjes (weet niet of de krampjes komen omdat ze nu 7wkn is of door pepti)

Reactie op PositieveIjsbeer220654

Wij zijn sinds 3 dagen gestart en inderdaad eindelijk af van continu groene ...
En heel veel last van winderigheid ineens

12 uur geleden

Reactie op PositieveIjsbeer220654

En heel veel last van winderigheid ineens
Jaa dat herken ik oook

5 uur geleden

Wij zijn nu ook 2 weken bezig met nutrilon pepti, maar zien wel echt positief veel verschil. Hiervoor had ze 10 waterdunne poepluiers op een dag met slijm en bloed. Dat is nu 1 normale poepluier per dag.