7 Reacties

5 maanden geleden

Positief is positief acne opgeblazen enz past ook bij zwangerschap

5 maanden geleden

Hier hetzelfde! Ik moet ook eventueel woensdag/donderdag ongesteld worden en heb 3 positieve testen in handen gehad (wel een licht streepje) bij jou ook? Ben ook erg moe, maar geen acne dit keer. Het is en blijft afwachten. Maar positief is positief inderdaad! 馃槉

5 maanden geleden

Hier hetzelfde! Ik moet ook eventueel woensdag/donderdag ongesteld worden e ...
Ja inderdaad lichte streepjes! Net nog weer een streepje. Ben benieuwd of het gaat opbouwen de komende dagen. Spannend maar heel leuk!!

5 maanden geleden

Hier ook zo! 馃槂 3 zwangerschaps testen gehad vanmiddag en 1 die aangaf met zwanger.. terwijl ik volgende week ongesteld zou worden.. niet dus! 鈽猴笍 Zo blij om weer in verwachting te mogen zijn van ons 3e kindje! 鈾ワ笍 (hopelijk mag alles goed gaan!)

5 maanden geleden

Reactie op Moedige Tina

Hier ook zo! 馃槂 3 zwangerschaps testen gehad vanmiddag en 1 die aangaf met ...
Gefeliciteerd! Hopen dat alles goed mag gaan. We zijn er snel bij dit keer. 馃槂

5 maanden geleden

Hier precies hetzelfde! De buikkrampen zijn precies ongesteldheidskrampen. Het maakt me een beetje onzeker maar we duimen 馃馃徏

5 maanden geleden

Positief is inderdaad positief. De klachten die je begin van de zwangerschap hebt lijken heel erg op menstruatie klachten. Ik heb sinds vandaag een positieve test (2e kindje) en ook krampen en een ongesteldheid gevoel.