6 Reacties

8 maanden geleden

Ja daar dacht ik precies nu aan… paar dagen geleden ik heb voor 10 man gekookt, super veel zin in gehad. Nu kan ik alleen maar op de bank liggen. Ik ben 14+5

8 maanden geleden

Heel herkenbaar

8 maanden geleden

Ja hier hetzelfde, ben intussen 13 +1. De ene dag komt al het eten er uit en ben ik echt misselijk, en de andere dag kan ik weer bijna gewoon eten en gaat het wel. Heb wel het idee dat het langzaam meer goede dagen worden dan slechte. 😊💕

8 maanden geleden

Hoe doen jullie dat met werk?

8 maanden geleden

Herkenbaar. Hier is het vaak als ik mijn ‘energiepotje’ wat verder op gemaakt heb dat ik daar de volgende dag de rekening voor betaal. Het is een ingewikkelde balans. Ik probeer op werk extra pauze te houden en stop soms wat eerder (vanuit het recht op 1/8e recht op extra pauze). Ik kan mijn eigen tijd indelen dus heb aan mijn teamleider meegedeeld dat ik dit inzet waar nodig en dat was prima.

8 maanden geleden

Herkenbaar. Hier is het vaak als ik mijn ‘energiepotje’ wat verder op gemaa ...
En ik vond het verschil met hoe soepel en wendbaar hij rijdt echt enorm vergeleken met veel andere bekende merken. Ik loop heel vaak met een hand, daar zijn andere wagens vaak veel te log voor.