9 Reacties

4 jaar geleden
Hier ook het zelfde probleem dus ik lig ook heerlijk met mijn dochter naast mij in bed..

4 jaar geleden
Reactie op Mommylisa
Aardstralen?
Overdag slaapt ze goed en zodra de klok half 8 slaat en ik leg haar in der bedje begint ze te huilen. Dus geen idee wat het is maat ik heb de strijd opgegeven. Ze slaapt al bijna een maand naast mij.

4 jaar geleden
Reactie op Myrthe Knevel
Overdag slaapt ze goed en zodra de klok half 8 slaat en ik leg haar in der ...
Ja ik leg mijn kleine iets eerder op bed dan normaal gesproken dit ivm alle nieuwe ontwikkelingen. Wat eerst 1900u was ligt hij om 1800u al dan slaapt hij indd ook tot 1930u en dan even wakker huilen. Maar even streng zijn, wel even kijken troosten. Niet oppakken en laten huilen en vat hij zo zijn slaap weer.
Op advies van de logopedist geen bv geven als troost. En gaat wonderbaarlijk goed.
Blijft je dochter lang huilen?

4 jaar geleden
Reactie op Mommylisa
Aardstralen?
Ik had er ook niet van gehoord, blijkt straling uit de aarde te zijn en dat als je bijvoorbeeld je bed op een bepaalde plek zet je er meer of minder door beïnvloed kunt worden.

4 jaar geleden
Misschien puur toeval.. maar haar bedje op een andere plek gezet en ze heeft van 19:30 tot 06:30 geslapen 😅