12 Reacties

2 maanden geleden

Bij ons zet je de kleuters af bij de juf op het plein. Ze gaat om 8.30u naar binnen met de kinderen.

2 maanden geleden

Tussen 8.20 en 8.30 binnen zijn! De meesten zijn er max 5 min van te voren

2 maanden geleden

Ik ben altijd liever te vroeg dan te laat. Wat zegt de juf/meester ervan?

2 maanden geleden

8:30 = ouders weg en kinderen in de klas :)

2 maanden geleden

Reactie op Silke130

Ik ben altijd liever te vroeg dan te laat. Wat zegt de juf/meester ervan?
Dat moet ik nog even nagaan. Was benieuwd hoe jullie er in staan

2 maanden geleden

Bij ons moeten ze tussen 8.15/8.30 binnen zijn. Mijne zit altijd rond 8.20uur in de klas maar ik zie veel ouders die om half9 nog aankakken 🤭

2 maanden geleden

Reactie op September21Baby

Bij ons moeten ze tussen 8.15/8.30 binnen zijn. Mijne zit altijd rond 8.20u ...
Hahaha ja dat doe ik zelf ook. Dan voelt het niet zo als een drop af 😂

2 maanden geleden

Bij ons verzamelen ze om 8.15 op het schoolplein en gaan met de juf naar boven. Ouders gaan niet mee naar binnen

2 maanden geleden

Vindt de school 8:29 een probleem? Verwijt de school jou iets dat je ex partner op dat tijdstip binnenkomt? Hier moeten ze om 8:30 klaar zitten maar om 820 gaat de poort pas open. Wel een erg klein window maar affin

2 maanden geleden

Reactie op Bougainville

Vindt de school 8:29 een probleem? Verwijt de school jou iets dat je ex par ...
Heel erg fijn vinden ze het niet maar spreken mij erop aan. Dus al wel aangegeven dat ze hem aan moeten spreken daarop. Gezien ik al aan heb gegeven dat die optijd moet zijn. Misschien dat die het van hun wel aanneemt. Ik ben natuurlijk maar de ‘zeurende’ ex in zijn ogen.

2 maanden geleden

Reactie op Dimm

Heel erg fijn vinden ze het niet maar spreken mij erop aan. Dus al wel aang ...
Ik snap niet dat ze jou er op aan spreken. Ik zou ze doorverwijzen naar je ex, daar hebben ze schijnbaar een probleem mee.

2 maanden geleden

Reactie op Leonore1985

Ik snap niet dat ze jou er op aan spreken. Ik zou ze doorverwijzen naar je ...
Ja dat heb ik nu inderdaad ook gezegd. Gezegd dat ik al aan heb gegeven bij hem dat die optijd moet zijn gezien de leraren dat aangaven. Maar trekt die niks van aan. Dus nu maar aangegeven dat de leraren het zelf doorgeven aan hem. Hopelijk werkt dat.