32 Reacties
5 jaar geleden
Hey! Ik eet denk al zo'n 3 jaar vegan. En ook ik heb ineens trek in die producten 🤭 qua leverworst: er is eentje van ah merk. Deze vind ik meer lijken op de plakjes die vroeger altijd op verjaardagen werden uitgedeeld. Die kleintjes van kips zijn wel echt heerlijk als smeerworst. Garden gourmet is niet vegan maar wel Vega (zit ei in). Filet American vind ik die van de vegetarische slager het lekkerst (is wel prijzig; die anderen moet ik nog proberen). Ook hiervan is de kips vegan en garden gourmet Vega. De ah bevat melk. Ik hoop dat je genoeg info hebt! En anders kun je 't altijd vragen!
5 jaar geleden
Reactie op Friekjje
Hey! Ik eet denk al zo'n 3 jaar vegan. En ook ik heb ineens trek in die pro ...
Super bedankt voor je uitgebreide uitleg! Ik ga het gewoon proberen dankjewel 🙏
5 jaar geleden
Reactie op Sanne789
Ik eet die vega variant ook veel. Ik vind hm heerlijk!
Ik ga hem proberen ben benieuwd ☺️
5 jaar geleden
Reactie op Rosaliew88
Super bedankt voor je uitgebreide uitleg! Ik ga het gewoon proberen dankjew ...
Graag gedaan! En qua kaas (indien je echt meer vegan producten wilt eten) violife en wilmersburger zijn mijn favoriet. Ah eigenmerk plakken zijn wel oké maar die rasp smelt niet. Dus krijg je gewoon krokante korrels op je lasagne haha. Oh ja, ik ben trouwens zo'n meid die geen kaas lust alleen als het gesmolten is. Maar m'n zus eet wel gewoon een plak kaas op brood.
5 jaar geleden
Hier iemand die vrij veel vega(n) eet en echt al veel geprobeerd heeft! Smaken verschillen, maar mijn tip is de vegan smeer (!) Leverworst van de AH. Die is lekkerder qua structuur dan de gewone en qua smaak echt bijna hetzelfde als de gewone leverworst. De filet Americain vinden wij lekker van de Vegetarische slager, maar ook de bakjes van AH huismerk eet mijn man zo leeg.
5 jaar geleden
Deze dus 🤤 Let wel op dat je hem snel opeet, hij schimmelt na een aantal dagen.

5 jaar geleden
Garden gourmet tuinkruiden smeerworst is bij mij al jaren favoriet.. en ik ben geen vegetariër ;)
5 jaar geleden
Reactie op Maio<3
Daar zit dus best veel troep in..
Oh oh.. wat dan precies? Ik zie een aantal dingen staan die ik niet ken.. zijn die dingen schadelijk voor een ongeboren kindje?

5 jaar geleden
Reactie op Maio<3
Daar zit dus best veel troep in..
Vind dit een beetje een non-argument als ik eerlijk mag zijn. Tuurlijk moeten we met z'n allen opletten wat we eten, want onze voeding is de basis voor ons kindje, maar in heel veel andere producten zit ook 'veel troep'. Hoor dit argument zo vaak over vega producten omdat het dan zogenaamd 'namaak producten' zijn, dan is het ineens per definitie niet goed. Vooral gezond verstand gebruiken, dat is het belangrijkste voor iedereen denk ik. Of je nu vega(n) eet of niet.















