5 Reacties
![](https://images.community.24baby.nl/user-default-avatars/12.png)
één jaar geleden
Hee!
Heel erg herkenbaar wat je allemaal typt! Hier precies hetzelfde. Alles komt omhoog, flessen, voeding...
Ja onze zoon van 11,5 maand heeft heel veel gespuugd. Vermoedelijk koemelk allergie gehad, maar bleef spugen ondanks zijn koemelkvrij dieet, maar heeft geen last meer van zijn lijf.
We zijn 2 dagen geleden naar het ziekenhuis geweest. Maar omdat hij er zelf geen hinder van ervaart, zit goed op de groeicurve, qua luisteren en voelen naar zijn darmen is er niets uitgekomen. Ze gaf aan dat als het nu zijn klepje is dit echt gaat veranderen. Zo niet kan ik rond zijn 2e levensjaar weer contact opnemen of hij moet er last van krijgen.
Voor nu zijn wij er ook oke mee en geeft hij al wat minder terug (sinds wij contact hebben gehad met de dokter).
Kwam er eigenlijk op neer dat als er iets was dat ze er toch niks aan deden.
Alleen zelf is het zo vervelend, zoveel poetsen en alert zijn omdat hij er zelf meteen doorheen kruipt en het uit veegt.. Het is hier eerder dat ik er niet goed van word dan dat hij er last van heeft.
![](https://images.community.24baby.nl/user-default-avatars/10.png)
één jaar geleden
Ahhh sneu voor zo’n mannetje he😔 Dat is bij ons dus ook zo, hij zat met gewicht op de +1 curve en lengte ook +1. Dus qua groei totaal geen ‘we moeten er iets mee’. Hij krijgt wel iedere dag nog Forlax voor ontlasting.
Hoe doen jullie dat nu met flessen indikken, want Nutriton is van de markt en heb thuis denk ik nog maar 4 pakken (had er echt 24 gekocht toen ik hoorde dat het zou stoppen🤣)?
Nee ik weet inderdaad dat ze er inderdaad liever niets aan doen. Mijn vriend is zelf ook arts en zegt ook eigenlijk wil je het niet voor zo’n kleintje, want is zo intens en heftig. Onze kinderarts is superfijn. Iedere keer met hem in overleg besproken van ok als het bij x maanden nog niet beter gaat kunnen we verder kijken en kunnen we dit dit of dat, maar dan ging het weer goed genoeg om niet verder te kijken. Onze laatste ‘grens’ was 10 maanden, waarbij hij aangaf dat we wellicht een foto kunnen maken als het zo blijft, maar dan moet hij een goor goedje drinken en dat onderzoek is echt geen pretje. Dus heeft zijn voorkeur echt niet en die van ons ook niet.
Nee echt precies wat je zegt, dat is hier ook zo. Hij heeft er geen last van, is eerder dat ik er zelf last van heb. Alles zit onder en je bent continu voorzichtig ‘oh pas op dan gaat hij spugen’ of je houdt er al een doek bij😬 Ene dag heeft hij er ook meer last van dan de andere dag. Kwijlt die van jullie ook zo en alles laten lopen met water drinken uit rietjesbeker?
![](https://images.community.24baby.nl/user-default-avatars/9.png)
één jaar geleden
Ja helaas hier ook nog last van. Wij hoopten ook dat het wel voorbij was nu (was bij zn broer wel). Maar helaas nog lekker poetsen als hij er doorheen kruipt. Water komt terug, indikken heeft geen zin. Geen tips helaas alleen herkenning.
![](https://images.community.24baby.nl/user-default-avatars/12.png)
één jaar geleden
Reactie op s0phie91
Ahhh sneu voor zo’n mannetje he😔 Dat is bij ons dus ook zo, hij zat met ge ...
Ja dat is het ook! Je wil dat het gewoon fijn en goed is voor je manneke. Wel fijn dat de groeicurve ook goed is bij jou!
Nou.. de kruidvat heeft nu johannesbroodpitmeel in de schappen. Dus eigenlijk de vervanger van Nutriton.
https://www.kruidvat.nl/kruidvat-johannesbroodpitmeel/p/2627787
Bij ons zei het consultatiebureau het voordat het in de schappen stond. Ik heb toen ook flink ingeslagen. Voelde me echt asociaal.. haha
En ik woon dicht bij de Belgische grens, en daar verkopen ze Nutriton nog wel. Dat is mijn uitvalsbasis.
Precies dat wat jou vriend zegt, is ook echt zielig.. Daarom willen wij het ook even aankijken.
Heel fijn dat jullie kinderarts zo mee denkt, wij kregen steeds te horen dat gaat wel over. (Heb ook niet vaak dezelfde..)
En wat willen ze dan als ze foto is gemaakt? Want dan weet je het, en dan?
Hahaha ja heel erg herkenbaar! En op elke leuke spontane foto heeft hij een lelijke vieze slabber aan..
Kwijlen doet hij nu wel weer, maar er komen 2 tandjes aan zag ik.
Qua drinken uit een rietjes beker doet hij echt goed! Wel als hij te gulzig word dat hij teruggeeft en verslikt. En als hij teveel heeft gedronken komt het erna slijmerig weer terug uit. Dus daar houden we wel rekening mee.