24 Reacties
3 weken geleden
Reactie op MoonMel
Boeken, onze dochter is gek op boeken dat is het eerste wat ze pakt als we ...
Zo lief! Die van ons is ook compleet dan van boeken maar de tekst voorlezen is me nog nooit gelukt, vooral de bladzijdes omslaan vindt ie fantastisch en dat moet snel altijd anders vind ie t saai. Kunnen jullie wel echt een verhaal voorlezen? (Ondanks dat ze t waarschijnlijk nog niet begrijpt)
3 weken geleden
Reactie op Favoritie
*fan
Hier wel. Geen lange bladzijdes met veel tekst, maar bladzijdes met veel tekeningen wel. We lezen standaard twee keer per dag voor, soms vaker als ze aankomt met een boekje. Nu zijn wij als ouders ook enorme lezers haha
3 weken geleden
Reactie op Samantha_1997
Hier wel. Geen lange bladzijdes met veel tekst, maar bladzijdes met veel te ...
Ah wat goed zeg!
Bij ons liggen de boekjes op de bank en daar zitten we ook meermaals per dag te bladeren. Mijn zoontje is een raket qua energie dus vind het al bijzonder dat ie dit leuk vindt.
Bij ons is het boek zonder tekst de grootste hit, maar ook voor ons, echt zo鈥檔 leuk boek: Vier Seizoenen en een Nacht van Rotraut Susanne Berner (zeg t nu uit m鈥檔 hoofd dus weet niet of t compleet klopt). Is een zoekboek met veel verhaallijnen maar oprecht leuk voor ons als volwassenen ook. Een boekentip ;)
Heeft trouwens ook dikkere bladzijdes bijna als karton, want de dunnere bladzijdes moet ik bij hem weg houden anders scheurt ie ze per ongeluk.
3 weken geleden
Bij ons zijn het boekjes met geluid, alles van vtech met geluid, leertoren met glijbaan of de foamblokken. Geluid en klimmen en klauter dat vindt hij geweldig
3 weken geleden
Mijn meneertje kan echt goed zelf spelen en vindt veel leuk. Samen boekjes lezen. Bal bal bal is favoriet in alle soorten en maten. Auto's, hout en toet toet van Vtech, blokken en zn knuffels. Ook zn regenboog van hout. De billendoekjes ook idd want hij wil 'wassen' buik, gezicht enz en poetsen zn kinderstoel 馃槉
3 weken geleden
Reactie op Favoritie
Ooooh is dat zo鈥檔 trapveer? Gebruikt ie het dan ook in combinatie met een t ...
Haha ja zo'n ding. Gewoon een plastice met neon regenboogkleuren. Nee hij vindt m ansich al leuk genoeg, spelen op de trap vindt ik een slecht plan momenteel馃槄. Hij zwiert en stuitert ermee.
2 weken geleden
Reactie op Yfffff
Afstandsbediening, Borstel van mama, tandenborstel van mama, haarelastiekje ...
Mijn god ja! Afstandsbediening! Is serieus het overwegen waard om die in de sinterklaas zak te stoppen haha. Heb m鈥檔 zoontje zeden zo stil en geconcentreerd meegemaakt met de afstandsbediening 馃樄
















