12 Reacties
2 jaar geleden
Ik las bij ervaringen uit een oude topoc dat het ook door brandend maagzuur kan komen. Misschien heb je wat aan de reacties in de oude topic;
https://community.24baby.nl/forum/zwanger/stekende-pijn-tussen-schouderbladen-PORg1B
2 jaar geleden
Kan ook komen doordat je borsten nu zwaarder worden. Ik heb ook af en toe pijn tussen mijn schouderbladen maar ik herken deze pijn ook van voor mijn medische borstcorrectie, mijn borsten heb ik toen laten verkleinen omdat ik alleen maar pijn had bij mijn schouderbladen en nek. Nu dat mijn borsten weer groeien voel ik dezelfde pijn weer opkomen.
2 jaar geleden
Reactie op Knutje17
Ja deze had ik inderdaad ook al gezien! Herkende me hier alleen niet in, oo ...
Maagklachten zijn persé altijd direct herkenbaar. Ik voelde me vaak moe, slapjes,pijn op aparte plek(ken) soms zweterig en van alles en nog wat en als ik dan een maagpil nam voelde ik me zoveel beter.
2 jaar geleden
Reactie op Esmeem2024
Kan ook komen doordat je borsten nu zwaarder worden. Ik heb ook af en toe p ...
Daar heb je inderdaad ook een punt en herinner ik het me ook!.
Ik heb ook ooit een borstverkleining gehad, helaas terug gegroeit als onkruid. Ik wilde kleiner "maar moest in verhouding blijven".
Tijdens de borstvoeding van mijn 3de tot een paar maanden terug werd ik gek van de druk ik mijn nek (kreeg er gwn een bochel van) en rug. Inderdaad rug in de zin van ergens tussen schouderbladen.. dat was vooral als ik een bh hemdje aan had of een sportbh met racerback, inplaats van een beugelbh en als ik niet handig lag tijdens de borstvoeding.
Toen werd ik zwanger, stopte de melkproductie en ging het beter. Nu met 25 weken begin ik weer wat last te krijgen van dat bot onder de nek. Schouders nog niet.
2 jaar geleden
Reactie op Esmeem2024
Kan ook komen doordat je borsten nu zwaarder worden. Ik heb ook af en toe p ...
Echt naar, ik heb in de loop der jaren door o.a.de zwangerschappen ook weer EE75 en nu EE80 😮💨 gekregen. Weet niet of ik het nog een keer ga doen na de borstvoeding van de 4de. Kijken hoe het gaat...
2 jaar geleden
Bij zwangerschapsyoga wordt aangegeven dat pijn tussen de schouders ten hoogte van je BH bandje kan komen door je bekken. Ik heb hier zelf ook last van. Ik heb morgen een afspraak bij de bekkenfysio dus ik ben benieuwd.














