23 Reacties

4 jaar geleden
Heel erg bedankt voor jullie reacties en tips hier kan ik wat mee!❤️ zag ook op AliExpress potjes en 1ml spuitjes dat kan toch ook ?

4 jaar geleden
Ik had urinepotjes van de drogist en spuitjes bij de apotheek gekocht. In totaal was ik geloof ik zo'n 4 euro kwijt. Ik heb het allemaal wel maar 1x gebruikt en daarna weggegooid, want ik kan me er niet toe zetten om dat weer schoon te maken. Moest al kokhalzen bij het inbrengen, hahahah

4 jaar geleden
Urinepotjes vd drogist, spuitje van 5 ml had ik nog liggen (van iets vd dierenarts). Gewoon steeds hetzelfde potje en spuitje gebruikt. Afspoelen met heet water en aan de lucht laten drogen. Zeep helpt de zaadcellen om zeep.
Ik had nog een heel dun opzetstukje voor het spuitje besteld waarmee je het dieper kon inspuiten, maar dat vond ik niks. Twee keer (1 ovulatie) gebruikt.
Na de tijd 20-30 min. met de beentjes omhoog liggen en dat was het.
Qua ovulatietesten had ik de goedkoopste die ik online kon vinden (via Bol.com), minder dan 20 cent per stuk. Nadeel is dat je even in een potje moet plassen, maar net zo betrouwbaar.

3 jaar geleden
Reactie op JufM
1e poging steriel potje en 5ml spuitje van de apotheek
2e poging steriel po ...
Heb je maar 1x pm geinsemineerd of vaker?.

3 jaar geleden
Reactie op JufM
1x en bij de 2e ronde al raak! Vaker insemineren verhoogt de kans natuurlij ...
Ja inderdaad mijn donor woont ook niet zo dichtbij ik ga het ook maar 1x doen .

3 jaar geleden
Reactie op JufM
Weet je al wanneer je gaat starten?
Hopelijk in 2022 ik heb 3 jaar de prikpil gehad en in oktober gestopt maar nog geen eisprong kunne vinden laten we hopen dat 2022 ons jaar word 🤞🏼

3 jaar geleden
Hoi meiden,
Misschien een hele rare vraag...
Maaaarr, hoe en hoe lang kan je de sperma bewaren?!🤷♀️🙈
Momenteel heb ik een zoontje van bijna 2 en al ruim 1,5 niet meer samen met zn vader, maar zou graag nog een broertje of zusje voor hem willen, dus ben me aan het orienteren op het donorschap. Donor heb ik in principe al, maar woont niet om de hoek haha..

3 jaar geleden
Reactie op Wen83
Hoi meiden,
Misschien een hele rare vraag...
Maaaarr, hoe en hoe lang kan ...
Dat vraag ik mij ook af hihi heb dit ook mijn donor woont wat verder weg