13 Reacties
2 maanden geleden
https://www.svb.nl/nl/kindernamen/kindernamen-per-provincie in Noord Holland de meest voorkomende naam ;), wel heel mooi vind ik hoor!
2 maanden geleden
Reactie op Rose1990
https://www.svb.nl/nl/kindernamen/kindernamen-per-provincie in Noord Hollan ...
Oooh goeie website en jeetje ja dat is wel vaak…
Misschien toch een alternatief zoeken
2 maanden geleden
Zuid Holland, werk op kdv/bso en op elke groep zit wel een Olivia 🙈
2 maanden geleden
Reactie op SandyJR
Wat vinden jullie van Olyssa? (Je zegt oooo liss a)
Ohhh heel leuk en uniek💛
2 weken geleden
Tsja, je moet dat natuurlijk een beetje in perspectief zien. De nummer 1 meisjesnaam van de SVB lijst (landelijk) is Emma, en die is 657 keer gegeven. Nummer 2 is Olivia, 634x gegeven in 2024.
Er werden 166 143 kinderen geboren in 2024, waarvan iets meer dan 81 000 meisjes. Van die 81 000 meisjes heten er dan 634 Olivia, dat is 0.78 procent van alle meisjes, oftewel: 1 op de 128. Dus op een basisschool met 512 kinderen gemiddeld 4 Olivia's. Als je een super unieke naam wilt, is dat misschien teveel. Maar dat het er in elke klas drie zullen zijn is dus ook wat overdreven.
vorige week
Reactie op SandyJR
Wat vinden jullie van Olyssa? (Je zegt oooo liss a)
Vreselijk! Maar ik ben niet zo van het knutselen aan een mooie naam (Olivia) zodat het een unieke naam wordt
On topic: ik ben basisschool juf en er zit nu één Olivia bij ons op school. Ik heb 10 jaar geleden ooit 3 Olivia’s in e de klas gehad. Maar sindsdien nooit meer














