13 Reacties

2 maanden geleden

https://www.svb.nl/nl/kindernamen/kindernamen-per-provincie in Noord Holland de meest voorkomende naam ;), wel heel mooi vind ik hoor!

2 maanden geleden

In mijn geboortegroep zijn er al 4 langsgekomen. Geen idee van waar iedereen woont, naar over het algemeen komt de naam dus wel weer veel voor.

2 maanden geleden

Oooh goeie website en jeetje ja dat is wel vaak… Misschien toch een alternatief zoeken

2 maanden geleden

Reactie op SandyJR

Oooh goeie website en jeetje ja dat is wel vaak… Misschien toch een altern ...
Misschien Livia, Liva, Lydia

2 maanden geleden

Ik ken helemaal geen Olivia's, maar als het een vaak gekozen naam is zou het best kunnen dat je kind bij een Olivia in de klas komt natuurlijk. Als je het de mooiste naam vindt, zou ik hem gewoon kiezen 🙂

2 maanden geleden

Zuid Holland, werk op kdv/bso en op elke groep zit wel een Olivia 🙈

2 maanden geleden

Wat vinden jullie van Olyssa? (Je zegt oooo liss a)

2 maanden geleden

Reactie op SandyJR

Wat vinden jullie van Olyssa? (Je zegt oooo liss a)
Ohhh heel leuk en uniek💛

2 weken geleden

Tsja, je moet dat natuurlijk een beetje in perspectief zien. De nummer 1 meisjesnaam van de SVB lijst (landelijk) is Emma, en die is 657 keer gegeven. Nummer 2 is Olivia, 634x gegeven in 2024. Er werden 166 143 kinderen geboren in 2024, waarvan iets meer dan 81 000 meisjes. Van die 81 000 meisjes heten er dan 634 Olivia, dat is 0.78 procent van alle meisjes, oftewel: 1 op de 128. Dus op een basisschool met 512 kinderen gemiddeld 4 Olivia's. Als je een super unieke naam wilt, is dat misschien teveel. Maar dat het er in elke klas drie zullen zijn is dus ook wat overdreven.

2 weken geleden

Reactie op Nina9090

Tsja, je moet dat natuurlijk een beetje in perspectief zien. De nummer 1 me ...
Niet super wakker: op 512 kinderen zijn dat 2 Olivia’s want er zitten natuurlijk ook nog jongetjes op zo’n school :)

2 weken geleden

Komt inderdaad wel vaak voor. Is het verreweg de naam die jullie het leukst vinden? Dan misschien Olivia toch doen. Of volgt jullie tweede keus kort daar op? Dan zou ik persoonlijk voor optie 2 gaan.

2 weken geleden

Jaa hebben toch gekozen voor Maeve! Oke ook niet mega origineel maar wel stuk minder vaak dan Olivia.

Reactie op SandyJR

Wat vinden jullie van Olyssa? (Je zegt oooo liss a)
Vreselijk! Maar ik ben niet zo van het knutselen aan een mooie naam (Olivia) zodat het een unieke naam wordt On topic: ik ben basisschool juf en er zit nu één Olivia bij ons op school. Ik heb 10 jaar geleden ooit 3 Olivia’s in e de klas gehad. Maar sindsdien nooit meer