27 Reacties

vorig jaar
Hiii Nadine, Geen ervaring met chinese kruiden, maar wat sowieso goed voor je is Kaneelstok thee, bloem van maryam thee, lavendel thee, gember thee en dan vers niet uit zakjes. Dit zijn dingen die verwarmen je baarmoeder en verbeterd je vruchtbaarheid. Veel in mijn omgeving gehoord dat het heeft gewerkt. Ik probeer die theeën regelmatig te drinken, misschien ook goed om daarmee te beginnen. Liefss nieszz

vorig jaar
Reactie op bellooo
Ik heb Chinese kruiden gehad voor pijnlijke menstruaties. Dat werkte tot mi ...
Ow dat is wel erg fijn! Dan was het ergens goed voor. Ik lees dat het ook gevaarlijk kan zijn, omdat het te krachtig kan zijn. Eigenlijk ook wel naïef, ik drink iets waarvan ik niet weet wat het exact is... Ik heb zoiets van, ik neem het 6 dagen en dan kijk ik verder. Thanks voor het delen van je ervaring!

vorig jaar
Hoi,
Zou dit ook even met je arts bespreken, hoe die daar in staat.
Is dit voorafgaand aan je ivf traject, als je nog niet bezig bent?
Ik wou het ook doen maar mijn arts gaf duidelijk aan dat ik dit niet moet doen ondat het kan zorgen voor hormonale veranderingen die je juist niet wilt. Het kan heel krachtig zijn, ik geloof zelf in de chinese geneeskunde.
Accupunctuur daarin mag wel, mits ze duidelijk weten van je fertiliteits traject. Want ze kunnen ook nadelig prikken.
Wat goed is voor de bijnieren is die warm houden, warm eten en drinken. Dus liever lauw water als koud water. En ik heb via de accupunctuur verblijfnaaldjes voor het ontspannen.
Succes met je keuze! Het is altijd spannen en voel hierin ook vooral jou gevoel en intuïtie. 😘

vorig jaar
Hier ook ik heb zelfs laser acupunctuur en de man wilde me ook aan de kruiden zetten alleen me arts raden mij dit ook af acupunctuur ect is goed maar de kruiden laten staan het zorgt ook voor dat je stukje ontspannen bent enz

vorig jaar
Reactie op One_wish
Hoi,
Zou dit ook even met je arts bespreken, hoe die daar in staat.
Is di ...
Hey! Klopt. Ik zou in november dus starten, maar uitgesteld naar januari omdat ik moe ben door m'n operatie en verhuizing. Wil weer op kracht komen.
Dat las ik ook, dat het juist heel krachtig kan zijn. Ik ken namelijk ook een heel mooi verhaal, waarbij iemand na een heel ziekenhuistraject (geen fertiliteitstraject) met onderzoeken er uiteindelijk achter kwam dat ze baarmoederhalskanker had. Werd 5 jaar lang niet zwanger, blijkbaar door de kanker. Ze heeft toen niet het advies gevolgd van het ziekenhuis om haar baarmoeder te verwijderen en gaf aan dat ze met chemo wilde starten. Uiteindelijk schoon na chemo en toen naar een Chinese dokter gegaan, met Chinese kruiden gestart en natuurlijk zwanger geworden. Natuurlijk weet je nooit 100 procent zeker waar het door komt. Lees ook veel verhalen waarbij het menstruatieklachten verhelpt. En heftige klachten kunnen ook een teken zijn van hormonale disbalans.
Moeilijk inderdaad! En alternatieve wijze bespreken met je dokter - hmm, zijn ze volgens mij nooit fan van omdat je geen geld stopt in de reguliere wijze. Maar, toch thanks voor je tip! En misschien ga ik het eens met m'n dokter bespreken, om gewoon te kijken wat ze zegt.
Lauw water drink ik eigenlijk vanuit mezelf al, toch weer bedankt! En acupunctuur wil ik ook doen, om lekker te ontspannen 😊✨

vorig jaar
Reactie op One_wish
Aanvulling op mijn verhaal, het was natuurlijk een advies van de arts en te ...
Snap ik! Heb net een berichtje verstuurd naar m'n dokter. Even kijken wat ze zegt en hoe ze reageert. Zie dat je ook al eea hebt meegemaak zeg. Hoop op een positief bericht voor jou 🙏🏼✨

vorig jaar
Ik doe ook acupunctuur icm chinese kruiden. De arts wilde het potje zien en heeft alle ingrediënten nagekeken. Het kon wat haar betreft geen kwaad maar het was allemaal niet bewezen effectief dus ik mocht er ook mee stoppen zei ze. Denk dat dat komt omdat de artsen in het ziekenhuis zich baseren op de wetenschappelijk bewezen medicijnen.

vorig jaar
Reactie op -Nadine-
Hey! Ah dat ken ik nog niet. Ik heb vrijdag weer een afspraak bij de Chines ...
Is goed meid ben benieuwd!

vorig jaar
Is goed meid ben benieuwd!
Ben vandaag weer geweest en heb weer kruiden meegekregen voor 6 dagen. Hij gaf aan dat het puur gaat om de energetische kracht van m'n organen te verhogen. M'n arts ook gesproken en ze kunnen hier geen advies in geven om het wel/niet te doen. Had niet heel anders verwacht, omdat het alternatief is. Ik geloof in de kracht van de natuur. Voor mij voelt dit op dit moment goed. Als ik start in januari met IVF stop ik er wel mee. Ik weet dan niet wat voor effect het daar op zal hebben. Wil nu vooral m'n lichaam op kracht krijgen en voorbereiden op het traject. Ik denk dat ik dan ook wel begin met acupunctuur voor ontspanning!

vorig jaar
Reactie op JW_
Ik doe ook acupunctuur icm chinese kruiden. De arts wilde het potje zien en ...
Dat denk ik ook. Reguliere artsen zijn er niet bekend mee en zullen alternatief nooit adviseren. Ze hebben er ten slotte geen kaas van gegeten. Ik heb geen potje of poeder, maar echt letterlijk uit de natuur. Het is echt zo vies als ik het 45 minuten heb gekookt. Bij jou ook? Gebruik je het nog en merk je verschil?

vorig jaar
Reactie op -Nadine-
Dat denk ik ook. Reguliere artsen zijn er niet bekend mee en zullen alterna ...
Ja echt lekker vind ik het niet, maar als ik snel drink is het prima te doen. Ik merk alleen geen verschil, daarom heb ik nu sinds een week nog wat sterkere, maar merk nog steeds geen verschil (behalve in de portemonnee: duur!!)

vorig jaar
Reactie op JW_
Ja echt lekker vind ik het niet, maar als ik snel drink is het prima te doe ...
Ik voel me wel energieker. Hij zei tegen me dat ik het zeker 3 maanden moet volhouden. Ik laat het trouwens wegschrijven onder "consult". Heb de factuur ingediend bij m'n verzekering en hopelijk krijg ik dan 40 euro per keer vergoed. Ik betaal 60 euro voor 3 pakjes en dat is goed voor 6 dagen. Niet goedkoop nee! 😁

vorig jaar
Reactie op -Nadine-
Gebruik je het trouwens ook tijdens en na punctie? Dat vind ik dan weer eng ...
Oh fijn dat je er baat bij hebt en dat hij het wilt wegschrijven onder consult! Het is inderdaad duur maar als je echt merkt dat het werkt, is dat het wel waard en als je nog wat terug kunt krijgen is dat helemaal fijn!
Ik heb het nog niet meegemaakt tijdens een punctie. Ik ben pas op het idee gekomen na de verse terugplaatsing die mislukt was. Nu heb ik nog 3 cryo’s. Denk idd ook niet dat ik het rondom een punctie zal gebruiken, das me toch net teveel risico.