6 Reacties

9 maanden geleden

Ik kan je goed voorstellen dat dit teleurstellend is! Ik heb zelf 2x ivf gehad, een keer in Groningen en een keer in UZ Gent. Ik raad Gent echt 100% aan. Ze hebben veel meer opties voor behandelingen en personaliseren die ook. In Groningen zeiden ze bijvoorbeeld dat ze hoopten op 5 follikels en dat ze 10 beschouwen als overstimulatie. In Gent heeft de arts letterlijk gezegd dat ze gewoon een grote oogst willen. Overstimulatie komt bijna nooit voor, dus ze gaan niet 100% van de vrouwen terughoudend behandelen omdat 1% overstimulatie krijgt. In Gent had ik eerst 8 follikels en ten tijde van de punctie nog maar 5. Mijn behandelaar zei later bij de evaluatie dat ze dat te weinig vond, dus als ik nog een keer een simulatie moet ondergaan, krijg ik een ander merk fsh, omdat ze zien dat die bij sommige vrouwen toch meer follikels geeft. Dat is een vorm van zorg waar ik echt heel blij mee ben. Ik beantwoord graag je vragen als je die hebt

9 maanden geleden

Ik loop in az Sint-jan de beste in fertiliteits in België heeft ook in de krant gestaan. Ik heb een zeer lage amh waarde lees -0,018 en ik heb een zoontje van 15maand en ik ben nu opnieuw zwanger..

9 maanden geleden

Reactie op GenereuzeVaren485413

Ik kan je goed voorstellen dat dit teleurstellend is! Ik heb zelf 2x ivf ...
Oké bedankt voor je bericht. En hoelang is de wachttijd bij UZ Gent ?

9 maanden geleden

Reactie op Lindsaytje

Ik loop in az Sint-jan de beste in fertiliteits in België heeft ook in de k ...
Dat zijn goede berichten. Wat is de wachttijd? En kijken ze daar echt naar je als persoon en wat je nodig hebt kwa hormonen ?

9 maanden geleden

Reactie op poging 1

Dat zijn goede berichten. Wat is de wachttijd? En kijken ze daar echt naar ...
Ik had me de eerste keer eind maart 2021 aangemeld en eerste poging was mei 2021. Nu me opnieuw aangemeld in november 2024 maar omdat we met donor werken moesten we wachten tot december om te kunnen bestellen en januari als het toekwam kunnen starten met traject toen wel uitgesteld maar vorige maand alsnog gestart. Nu pril zwanger. Ja daar kijken ze echt naar elke vrouw apart wat je nodig hebt en waar je goed op reageert en wat de beste combi voor jou persoonlijk is. Ik heb ook het hoofd fertiliteit was ook mijn gyne dus das wel fijn.

9 maanden geleden

Reactie op poging 1

Oké bedankt voor je bericht. En hoelang is de wachttijd bij UZ Gent ?
Tussen het aanmelden en de intake zit 4-8 weken, op basis van je eigen beschikbaarheid en wensen. Als je een specifieke arts of dag wilt, dan kan het langer duren, als je geen voorkeur hebt, dan kun je binnen vier weken wel terecht. Wij konden meteen op die dag een hoop testen laten doen door bloedafname en sperma afgifte. Een week later kon ik terecht voor een biopt van mijn bms. Ze doen in Gent standaard genetische testing en dat duurt acht weken. Wij hadden dus een vervolgafspraak exact op acht weken na de intake, omdat dan de resultaten er waren. Dan weten ze meestal wel welke behandeling ze willen aanbieden en afhankelijk van je cyclus kun je meteen starten. Mijn plan was om de dag erna te starten, maar ik bleek zwanger en dat werd nog een miskraam, dus uiteindelijk ben ik de eerstvolgende cyclus na die miskraam gestart. Lang verhaal, kort antwoord is dat tussen je aanmelding en de daadwerkelijke behandeling wellicht maar 3 maanden hoeft te zitten