16 Reacties
2 weken geleden
Misschien heel gekke vraag, maar gebruik je glijmiddelen? Niet doen! Want die zijn zaaddodend. Gebruikte ik ook eerst en wist het niet. Welke je wel kan gebruiken, en waarvan ik heb gehoord dat die je kan kan verhogen is glijmiddelen van Conceive plus. Daarnaast is slakken foliumzuur en vitamine C aanbevolen
2 weken geleden
Reactie op Annabella87
Misschien heel gekke vraag, maar gebruik je glijmiddelen? Niet doen! Want d ...
*slikken bedoelde ik
2 weken geleden
Ik ben ook behoorlijk onregelmatig.. wij hebben de zelfde leeftijd en mijn kinderwens is groot. Helaas lukt het bij mij ook niet. Ik raad aan, dat doe ik nu ook, het los te laten. Wij hebben gewoon regelmatig sex, maar ik maak mij niet heel erg druk meer waarom het zwanger worden niet lukt. Spreek voor je zelf af dat wanneer je ongesteld bent geweest, daarna gewoon elke dag een ovualtie testje doet en dit bijhoud. Wanneer je ovuleerd, heb dan wat vaker sex. Mocht het niet raak zijn, los laten en weer wachten tot de volgende ronde.. Door stress is er vaak ook minder kans. Probeer weer lekker in je vel te komen, dit los te laten, gewoon rustig aan.
2 weken geleden
Reactie op Zonnebloempitje
Ik ben ook behoorlijk onregelmatig.. wij hebben de zelfde leeftijd en mijn ...
Geloof me ik spreek dit elke maand met mezelf af. Maar het lukt me niet, ik ben van Turkse afkomst en iedereen die me ziet stelt me telkens de zelfde vraag. Nog steeds niet zwanger? Ik vind het echt behoorlijk zwaar.
2 weken geleden
Reactie op Nurrrak
Hoi ik gebruik helemaal niks..
Is echt aan te raden 🙂 Foliumzuur, magnesium, ijzer, zink, vit D en vitamine C verhogen kans. Ik gebruik zelf Davitamon Zaanger Compleet.
2 weken geleden
Reactie op Annabella87
Is echt aan te raden 🙂 Foliumzuur, magnesium, ijzer, zink, vit D en vitami ...
*Zwanger
2 weken geleden
Reactie op Annabella87
Is echt aan te raden 🙂 Foliumzuur, magnesium, ijzer, zink, vit D en vitami ...
Zou hier wel beetje mee oppassen. Er zijn vrouwen, waaronder ik ook helaas, die hierdoor een hele rare cyclus kregen met tussentijdse bloedingen. Laat vooral bij je huisarts even checken of je tekorten hebt, ga niet zomaar wat slikken. ;)
2 weken geleden
Pff ja irritant is dat he, die negatieve spiraal waar je in terecht kan komen door social media. Wij gaan nu voor een 2e kindje en zie ook overal dat iedereen zwanger is. En ook dat het meteen gelukt is voor een volgende of dat het een ‘oepsie’ was en meteen raak. Dan zakt de moed me in de schoenen…ook al zijn we pas bij ronde 5.
Had nog iets gelezen over teunisbloem en tarwekiemolie, dat dat goed zou zijn om de cyclus te ondersteunen en bevorderlijk zou zijn om zwanger te raken, ik heb het zelf nog niet geprobeerd, maar wellicht iets om in te verdiepen☺️
Ik hoop dat het voor jullie snel raak mag zijn 🍀 je hoort vaker de mensen die zwanger zijn dan de mensen die niet zwanger (kunnen) raken en dat zijn er echt ook wel heel veel, dus je bent zeker niet de enige. Maar mensen praten daar denk ik minder over. Wij vertellen ook nog aan niemand dat we weer een kinderwens hebben.
vorige week
Reactie op Mamalienx
Pff ja irritant is dat he, die negatieve spiraal waar je in terecht kan kom ...
Maar echt.. wil soms echt alles verwijderen. Ik hoor ook echt iedereen behalve mensen die het proberen en het lukt niet. Ik hoop dat het bij jou ook snel weer raak is🙏🏻 dankjewel voor je bericht ben blij dat ik niet alleen ben. Iedereen hier geeft me meer motivatie dan alle mensen om me heen♥️
vorige week
Ik had gisteren een kleine intervieuw bekeken van een gynaecoloog, ze zei dat mensen in stress raken zelfs met ovulatie testen en dat dit meestal bij veel mensen dan het zwanger raken niet lukt. Want je brein houdt het tegen. Ik geloof hier best in want stiekem raken we obsessed met alles erop aan en wanneer we relaxer zijn bam is het raak 🫣
2 dagen geleden
Reactie op Gysa
Ik had gisteren een kleine intervieuw bekeken van een gynaecoloog, ze zei d ...
Ja ik heb ook nooit die testen gebruikt. Ik zit er meer mee omdat ik dan steeds overtijd ben en dan die hoop van is het raak.. en die negatieve test daarna. Ik wil zo graag mijn cyclus weer normaal krijgen en de artsen bij mij hier doen niks. Enige wat ze zeggen is afwachten.














