57 Reacties
10 maanden geleden
Heyhey, als aller eerste heel erg waar je doorheen gaat.
Zelf heb ik 6x miskraam in 1.5 jaar waarbij het ook steeds misgaat met 5-6 weken. In nl alle onderzoeken gehad en nu in GENT ook. Ook bij mij kwam er chronische onsteking uit maar na nog 1 miskraam heb k wederom gezeken om een nieuw biopt, wat ze nu ook heben gedaan en ik wacht nog op uitslag! Dus misschien voor jou ook nog een idee? Blijven zeuren om nog een biopt ( je betaald immers zelf je verzekering😉)
Wat betreft IUI en IVF vanuit zowel belgie als NL doen ze dit niet want je word immers zwanger dus hulp om zwanger te worden is niet nodig. En het fijt blijft dat na een ivf terugplaatsing je lichaam nog steeds het kan afstoten en daarom zullen ze naar mijn weten ook geen IUI/IVF doen. Wat je wel kan doen (is wel op eige kosten) is IVF met PGT de meningen en ervaringen zijn hierover ook verdeeld maar je kan zelf is nakijken.
Stel dat jij en je partners gewoon slechte embryos maken kan PGT een oplossing geven, miskramen nog steeds niet uitgesloten. (Dit is wat gent mij vertelde aangezien
wij hier over twijfelen om te doen)
Heb je zelf al progesteron/asaflow gehad na een posi test/vanaf eisprong?
10 maanden geleden
Reactie op Anna211
Ik lees even mee. Mag ik vragen wat Asaflow is?
Asaflow is een hele lichte vorm van bloedverdunner. Dit is vrij onschuldig en kan ervoor zorgen dat de bloedtoevoer naar de baarmoeder in het begin stadia wat beter word!!
Meeste kennen het onder de naam ‘kinderaspirine’ alleen word dit dmv voorschrift vergoed en kinderaspirine koop je zelf bij drogist:)
10 maanden geleden
Reactie op Sharoontje17617
Heyhey, als aller eerste heel erg waar je doorheen gaat.
Zelf heb ik 6x mi ...
Dank je wel!
Ik heb zelf 1 ronde Utrogestan zelfstandig gebruikt - niet de dosering die je vanuit een zkh krijgt, want ik betaal de hoofdprijs voor een doosje, maar met 1 pil per dag bleef ik nu wel zwanger maar was de vruchtzak leeg dus het doet wel iets.
Asaflow de afgelopen ronde geprobeerd - helaas was het dit keer gewoon niet raak...
Ik verwacht dat C&C ook het NK en plasmacellen onderzoek doen en ga dat in ieder geval zelf vragen - dan weet ik of de ontsteking weg is en ook of mijn NK cellen niet verhoogd zijn.
In NL kan ik hooguit meedoen aan de prednison studie terwijl ik het daar wellicht direct krijg.
Ik dacht dat IVF met PGT alleen kon als je een erfelijke chromosoomafwijking hebt o.i.d.
Dat is getest en gelukkig niks
10 maanden geleden
Reactie op Baby_Verhoeven
Dank je wel!
Ik heb zelf 1 ronde Utrogestan zelfstandig gebruikt - niet de ...
Nee pgt word vergoed als er indd aantoonbare afwijkingen gevonden worden. (als ik het goed zeg) maar het is mogelijk dat een zaadje en een eitje gewoon slechte embryos maken ondanks er geen erfelijk afwijkende dingen zijn.
In gent willen ze wel pgt doen bij ons alleen is dat een flink kostenpotje (2-4000€)
Premi studie heb ik zelf ook na gekeken maar na een gesprek in gent waarom zij in belgie gestopt zijn met het geven van prednisolon heeft me wel aan het denken gezet!
10 maanden geleden
Reactie op Baby_Verhoeven
Dank je wel!
Ik heb zelf 1 ronde Utrogestan zelfstandig gebruikt - niet de ...
Ja mocht jij bijvoorbeeld echt een tekort aan progesteron hebben kan utrogestan echt wel degelijk een uitkomst zijn. Maar dan praat je vaak wel over 600-800mg per dag en dat zijn er 2x 2pilletjes. Ze zijn zeker niet goedkoop maar via recept betaal je 18€ per doosje denk ik?
Wellicht toch proberen waard voor 2-3 cyclussen? Of alleen vaanf positieve test en dan gewoon 600-800mg icm asaflow?
10 maanden geleden
Reactie op Suusje796
Wij kunnen eind april terecht bij Cuypers en Cuypers dus nog geen ervaring. ...
Ik heb de 15e april een intake
Zal jou ook op de hoogte houden 😊
10 maanden geleden
Reactie op Suusje796
Heb jij het via Skype? Wij moeten gelijk langskomen 🤷♀️
Ik kreeg de optie maar wij gaan langs en kunnen dan wellicht direct bloed prikken
10 maanden geleden
Reactie op Sharoontje17617
Nee pgt word vergoed als er indd aantoonbare afwijkingen gevonden worden. ( ...
Waarom zijn ze ermee gestopt in Gent?
10 maanden geleden
Wij lopen op dit momenteel ook vast met mijn partner. Ik heb al 4 miskramen achter de rug met allemaal 5 weken zwangerschap. Alle onderzoeken sinds kort afgerond hier in NL. Bij ons kwam helaas helemaal niks uit. Ons gynaecoloog heeft aangegeven dat we met progesteron kunnen proberen echter hij wist niet met zekerheid te zeggen of dat het oorzaak ik voor alle miskramen.
Mag ik vragen welke onderzoeken meer bij C&C doen wat ze niet in een gewone ziekenhuis uitvoeren?
Heel veel sterkte ook voor jullie❤️
10 maanden geleden
Reactie op Lilypoppy
Wij lopen op dit momenteel ook vast met mijn partner. Ik heb al 4 miskramen ...
Ze kijken wat beter naar het klimaat van je baarmoeder. NK cellen (soort van killercellen die het vruchtje kunnen aanvallen), chronische baarmoederslijmvlies ontsteking, en geven wat sneller bepaalde medicatie
10 maanden geleden
Reactie op Lilypoppy
Wij lopen op dit momenteel ook vast met mijn partner. Ik heb al 4 miskramen ...
Wat Suusje inderdaad zegt
Bv prednison wordt daar gegeven en niet meer in studie verband
Het is ook meer een laatste strohalm
Hoewel ik hoop dat het niet meer nodig is en het volgende maand raak is
9 maanden geleden
Reactie op Lilypoppy
We zijn namelijk met mijn man vorig jaar in november bij Nij Geertsen gewee ...
Ik ben verzekerd nu via VGZ - die hebben een contract met cuypers.
Je kan op de website zien welke diagnostiek zij doen
Ik was in ieder geval erg te spreken over de 1e contactmomenten met cuypers
Gent is een ziekenhuis toch?
Cuypers is meer een "prive" kliniek
Mijn gevoel was dat ik genoeg ziekenhuizen nu heb gehad en het over een andere boeg wil gooien 😊
9 maanden geleden
Heel herkenbare situatie! Bij ons nu een periode van 2,5 jaar proberen voor een tweede kindje. Eerst 1,5 jaar niets en nu in een jaar 5 miskramen. 3 keer van rond de 5 weken en 2x een gemiste miskraam waar we achter kwamen met de 7 weken echo en medicatie nodig was op de miskraam op te wekken. Asaflow en progesteron gebruikt vorige zwangerschap en dit heeft niet geholpen.
Genetisch onderzoek wilden ze bij ons niet doen (te kleine kans op nuttige uitslag zeiden ze?) en baarmoederslijmvlies hebben ze ook niet onderzocht. Wat voor een test is dat? De enige optie hierbij NL is dus ook de medische Premie studie. Maar zoals je zegt, ik heb liever meteen prednison als blijkt dat het nodig is ipv grote kans op een placebo.
Wij hebben ons nu aangemeld bij c&c maar we kunnen pas eind augustus terecht voor een online intake gesprek, ik vind dat echt heel lang duren. Ik ga nog even nabellen want ik lees hier dat de meeste toch echt wel eerder terecht kunnen. We zijn al zo lang bezig :(
9 maanden geleden
Ik heb erfelijk chromosoomonderzoek en biopt van het baarmoederslijmvlies gehad na overstap naar het LUMC
Heel fijn ziekenhuis.
Zitten ook met protocollen maar denken echt mee
In het kader van het zorgpad extreem miskraam aantal mocht ik alle onderzoeken doen 😊
9 maanden geleden
Reactie op Baby_Verhoeven
Ik heb erfelijk chromosoomonderzoek en biopt van het baarmoederslijmvlies g ...
Ok, eventueel een optie om daar naar te kijken ok de tussentijd. Leiden is alleen zo ver voor ons, Duitsland is dichterbij 😅














