9 Reacties

2 jaar geleden
Zijn indd maandstonden wat je nu hebt馃檨
Geef je lichaam een maandje de tijd om terug in (normale functie) te laten komen鈥n dan komt alles goed!馃槉

2 jaar geleden
Reactie op mimi25
September gestopt met de pil na 3jaar en daarna november ongesteld geworden ...
Dus ik kan gewoon rond de 14e mijn eisprong verwachten?

2 jaar geleden
Reactie op lvo1821
Ik ben in augustus gestopt en nog steeds niet ongesteld geworden, dus het k ...
Ik ben nu 5 dagen ongesteld geweest en dat heb ik altijd dus ik denk dat ik gewoon mn cyclus weer terug heb maar ik weet het niet. Ik ga vanaf dag 10 beginnen met ovulatie testen

2 jaar geleden
Reactie op youngmom23
Ik ben nu 5 dagen ongesteld geweest en dat heb ik altijd dus ik denk dat ik ...
Als ik jouw berichtje lees, denk ik dat het je onttrekkingsbloeding is geweest. Die heb ik wel gehad, zoals altijd in de stopweek. Ik hoop voor jou echt dat je gewoon je cyclus terughebt! 馃槝

2 jaar geleden
Als je stopt met de pil heb je altijd eerst een onttrekkingsbloeding. Dit is dezelfde soort bloeding als die je in je stopweek hebt. Je kunt zeker alvast ergens tussen CD 10 en 12 beginnen met ovulatietesten, om alvast te kijken of er een eisprong is deze maand na stoppen pil. De eerste volgende menstruatie is pas weer je echte menstruatie zeg maar. Als je niet meteen zwanger wordt in de 1e ronde, want dat kan natuurlijk ook en dan wordt je helemaal niet meer echt ongesteld馃槉 Ik heb 10 jaar de pil geslikt en mijn cyclus kwam meteen weer op gang, dus hoeft ook niet altijd zo te zijn dat het maanden duurt.

2 jaar geleden
Ik was gestopt met de pil en werd 3 dagen daarna ongesteld.. menstruatie duurde zoals altijd 7 dagen.. 6 dagen na mn menstruatie had ik al een positieve ovulatie test..