Vandaag ongesteld geworden.
NOD waarschijnlijk 7 juli.
Ik hoop deze maand zwanger te raken 🍀.
Het zou extra leuk zijn om de familie in augustus mede te delen tijdens ons geregistreerd partnerschap ❤️
Hoi allemaal,
Ik sluit mij graag bij dit groepje aan! Ik ben bezig met ronde 2, helaas ook ongesteld geworden.
Ik verwacht mijn nod ongeveer 5 juli. Zijn jullie precies 2 weken na je ovulatie ongesteld geworden? Ik na 10 dagen al afgelopen maand.
Ah lastig lijkt me dat. Dan ben je bijna gebonden aan ovulatie testen. Ik g ...
Ik zou het liefst elke dag willen 🫣. Mn vent liever om de dag of om de 2 dagen.
Ik vind het alleen vervelend dat ik dan niet weet wanneer ik mijn menstruatie kan verwachten. En dan al die symptomen die je dan denkt te hebben haha.
Ik sluit mij ook aan.
Nod volgens mijn app te verwachten op 13 juli. ivm variatie in cyclus verwacht ik zelf dat hij rond 17 juli komt. Deze maand weer vol bezig met de ovulatie testen om het wat duidelijker te krijgen hoe mijn cyclus weer verloopt.
Dit is ronde 4 voor het 1e kindje.
Ik sluit mij ook aan.
Nod volgens mijn app te verwachten op 13 juli. ivm v ...
Wanneer begin jij met ovulatie testen? Ik merk dat iedereen dit anders aanpakt.
Ik ga het deze maand anders aanpakken. Ik wil gaan testen wanneer ik vruchtbaar slijm zie. Misschien dat dat ook weer wat testen scheelt 😉
Wanneer begin jij met ovulatie testen? Ik merk dat iedereen dit anders aanp ...
Ja, nou ik heb geen idee wanneer het 'beste' moment is om te starten.
Ik begin meestal een week voordat ik mijn ovulatie verwacht. het is bij mij wel vaak veranderlijk dus probeer wel optijd te beginnen. ik probeer samen met de testen te kijken of ik zelf ook de ovulatie kan aanvoelen of zien, maar dit is mij nog niet echt opgemerkt naast dat de ovulatietest positief was afgelopen cyclus.
Voel jij de ovulatie goed aan? zo ja, welke symtonen merk je?